Ta jooksis 60 meetrit 7,31 sekundiga, hüppas kaugust 7.23, tõukas kuuli 13.94 (sai seekord kõigil kolmel katsel tulemuse kirja) ja lõpetas päeva võimsa kõrgushüppega – 2.15. Avapäeva järel kaotas Uibo isikliku rekordi 6044 punkti seeriale 45 silmaga.

Teisel päeval jooksis ta 60 meetrit tõkkeid 8,37 sekundiga. Uibo seitsmevõistluse lõpp oli aga väga võimas: ta ületas teivashüppes 5.20 ja jooksis 1000 meetrit 2.40,95ga!

Kokku kogus ta 6039 silma, jäädes enda 2014. aastast pärinevale rekordile alla vaid viie punktiga.

Võistluse võitis hooaja tippmargi 6071 punktiga britt Tim Duckworth. Markus Leemet katkestas jõuproovi teisel päeval.

Märtsis Birminghamis toimuvale sise-MM-ile jagatakse sisehooaja edetabeli põhjal viis kutset. Uibo on endale koha väga suure tõenäosusega kindlustanud. Maailma edetabelis järgneb Duckworthile ja Uibole ukrainlane Aleksei Kasjanov, kes on tänavu kogunud 6016 punkti.