Eile sajas meetris 10,43 jooksnud Richard Pulst võitis täna pea neljameetrises vastutuules 200 meetri finaali 21,96-ga. Hõbemedali noorsoo arvestuses Pulsti järel sai Markus Ellisaar 22,38-ga ja pronksi Gert Glükmann 22,95-ga. Juunioride parim samal distantsil oli poolemeetrise vastutuulega finaali võitnud Rait Veesalu ajaga 22,15.

Meesnoorsoo odaviske võitis 73.86-ga Magnus Kirt, sama vanuseklassi vasaraheite parim oli kahe mehe konkurentsis Martin Lehemets 64.02-ga. Kõrgushüppe parim noorsoo vanuseklassis oli Tanel Reismann 2.09-ga, sama tulemusega jäi teiseks mitmevõistleja Hendrik Lepik. Kolmanda koha sai 2.03-ga Eesti-Soome-Rootsi mitmevõistluse maavõistluses kaks nädalat tagasi pronksi teeninud Maicel Uibo. Juunioridest sai esikoha täpselt kahe meetriga eile kaugushüppes 7.03 hüpanud ja põhialana odaviskega tegelev Janek Õiglane.

Kaugus-ja kolmikhüppajad said teist päeva järjest hüpata taganttuule toel. Noorsoo arvestuses võitis naiste kolmikhüppe pika võistluspausi järel rajale naasnud 22-aastane Liane Pintsaar viimases voorus hüpatud 13.38-ga (tuul lubatust tugevam 3,2m/s). Määrustepärase tuulega sai Pintsaar kirja 12.96. Mäletatavasti tuli Pintsaar 2009. aastal Novi Sadis juunioride Euroopa meistriks tulemusega 13.89. Esimese võistluse kohta üle pika aja pole 13.38 sugugi halb ja tulevikku silmas pidades annab lootust küll. Samuti viimasel katsel oma tänase parima hüpanud Kristiina Pärn sai teise koha 12.88-ga. Meeste kolmiku parim oli Igor Syunin 16.10-ga, väljaspool arvestust võistelnud Jaanus Uudmäe hüppas 16 meetrit täpselt.

Naisnoorsoo odaviske võitis 45.03-ga Linda Treiel, väljaspool arvestust kaasa teinud Grit Šadeiko viskas täna 45.58. Naisjuunioridest saatis 600 grammise oda kõige kaugemale Grete Šadeiko, tulemuseks 43.10. Grete valmistub kolmapäev-neljapäev toimuvaks Leksi Cupi mitmevõistluseks, kus loodab seitsmevõistluses täita Barcelona juunioride MMi normatiivi.

Rasmus Mägi oli täna ja eile küll Rakveres võistlusi vaatamas, aga hoiab jõudu eesootavateks võistlusteks, kus loodab täita Londoni olümpiamängude B-normi 400 meetri tõkkejooksus.

Kõik tulemused nädalavahetuse Eesti noorsoo ja juunioride meistrivõistlustest on üleval Eesti kergejõustikuliidu kodulehel.