Ühtlasi täitis 20-aastane noormees suvel toimuvate U23 meistrivõistluste normi, milleks on 7.60. Kuni viimase katseni võistlust juhtinud Rain Kask sai hõbemedali tulemusega 7.55. Eile kõrgushüppe võitnud Mikk Meerents oli täna kauguses 7.32-ga kolmas, edestades tänu paremuselt teisele katsele samuti 7.32 hüpanud Karl Robert Salurit.

Suvisel U20 MM-il kümnevõistluses viienda koha saanud Saluri valmistub järgmisel nädalavahetusel Tallinnas toimuvaks seitsmevõistluseks ja piirdus täna seetõttu nelja katsega.

Meerents teenis võistlustel kolmandagi medali, võites kulla 60 meetri tõkkesprindis 8,29-ga. Teise koha sai Mikk Mihkel Nurges (8,40), kolmas oli Kristjan Vider (8,55).

Tubli tulemuse tegi juunioride klassis teivashüppes Kristjan Rosenberg, kes ületas uut isiklikku rekordit märkiva 4.90. Muide eile toimunud noorsooklassi teivashüpe võideti 4.85-ga.

Ats Kiisa pidi leppima juunioride kuulitõukes (6kg) 16.44 ja teise kohaga, sest võidu võttis Karl Koha 16.62-ga.

Hiljuti 60 meetri tõkkejooksus Eesti juunioride rekordi 7,91-ni viinud Keiso Pedriks võitis täna samal alal kulla 7,98-ga. Teist kohta edestas pärnulane suisa 44 sajandikuga.

Juba eile head sprindikiirust näidanud Diana Suumann tuli täna 60 meetri tõkkejooksus 8,71-ga Eesti noorsoo meistriks. Teine oli eilse kaugushüppe võitja Kaia Soosaar.

Noorsooklassi kõrgushüppe võitis Linda Treiel 1.75-ga. Eile oli mitmevõistleja parim kuulitõukes.

2011. aasta suvel Eesti kergejõustikupublikut kodusel juunioride EM-il 10. kohaga üllatanud kolmikhüppaja Kristel Metsla teenis täna samal alal noorsooklassis kuldmedali tulemusega 12.31.

Kahepäevase võistluse kõiki tulemusi vaata siit.