2001. aasta Lissabonis ja 2003. aastal Birminghami sise MM-il sprindis hõbeda teeninud Williams läbis finaali hooaja tippajaga 7,06.

Hõbeda teenis Jeanette Kwakye (Suurbritannia) 7,08 ja pronksi Tahesia Harrigan (Briti Neitsisaared) 7,09-ga.

Fasuba võitis meeste sprindifinaali samuti hooaja tippmargiga 6,51, võrdse ajaga 6,54 pälvisid hõbemedali Kim Collins (Saint Kitts ja Nevis) ja Dwain Chambers (Suurbritannia).

Kahekordne sise EM-i kõrgushüppe kullavõitja Hellebaut kogus viievõistluses parimana 4867 punkti. Hõbemedali sai Kelly Sotherton (Suurbritannia) 4852 ja pronksi venelanna Anna Bogdanova 4753 punktiga.

Laupäeval on eestlastest Valencias võistlustules Andres Raja seitsmevõistluses ja Rene Oruman 60 m tõkkejooksus. Seitsmevõistluse esimene ala, 60 m jooks algab kell 11.00, 60 m tõkkejooksu eeljooksud algavad 12.15, Oruman stardib viimases viiendas jooksus.