Kuldliiga võitsid Kanter ja Reier

 (34)
Gerd Kanter
Ebe Reier võitis naiste 100 meetri jooksu 11,89-ga, Kanter oli parim meeste kettaheites 67.56-ga. Kolmas enne finaaletappi jackpot`ile kandideerinud sportlane, kõrgushüppaja Viktoria Leks, ei suutnud aga oma ala Kadriorus võita.

Loe veel

Tulemused:
Naiste oda:
1. Raine Kuningas 49.79
2. Jana Trakmann 48.92
3. Anna Tamm 44.17
4. Ketlin Hansen 40.85
5. Kelly-Ann Laine 37.27

Naiste kuul:
1. Anu Teesaar 15.52
2. Moonika Kallas 11.81
3. Kelly-Ann. Laine 11.77
4. Britta Jäärats 11.58
5. Elena Kuznetsova 10.79

PA+MJ teivas:
1. Hendrik Themas 4.50
2. Kuldar Paju 4.50
3. Martin Sisas 4.50
4. Allar Saar 4.20
5. Henry Hoolma 4.20
6. Artur Kummer 3.80
Gert Rahnel DNS
Eigo Siimu 4.90 (väljaspool arvestust)

Meeste 110m tj:
1. Rene Oruman 14,15
2. Riho Õll 14,41
3. Edgars Skadmanis 14,61
4. Rauno Kirschbaum 14,63
5. Tarmo Riitmuru 14,91
6. Rolf Saarna 15,24
7. Gerth Kivima 15,68
Kermo Rannamäe DNF

Naiste 100m tj:
1. Mirjam Liimask 13,52
2. Kristi Kiirats 13,73
3. Jaanika Merik|ll 13,92
4. Reeta Pere 14,39
5. Moonika Kallas 14,74
Liina Lukin DQ

Meeste oda:
1. Mihkel Kukk 77.70 (isiklik rekord)
2. Marko Jänes 70.92
3. Eric Brown 70.16
4. Ahti Peder 68.90
5. Sean Furey 67.78
6. Timo Moorast 64.46
Andrus Värnik NM

Naiste kaugus:
1. Sirkka-Liisa Kivine 6.48 +1.2
2. Veera Baranova 6.22 +2.5
3. Grit Sadeiko 5.83 +1.0
4. Moonika Kallas 5.77 +2.3
5. Liina Utsal 5.77 +2.5
6. Kaisa-Piia Pedajas 5.76 +1.8
7. Anna Tamm 5.71 +1.5
8. Kaia Utsal 5.71 +1.8
9. Kristi Krull 5.51 +1.9

Meeste kuul:
1. Taavi Peetre 19.33
2. Raigo Toompuu 19.25
3. Egor Malinkin 17.85
4. Roland Mändla 16.58
5. Raido Kalbach 15.73
Genro Paas NM
Andrus Niit DNS

Meeste kõrgus:
1. Marko Aleksejev 2.16
2. Karl Lumi 2.13
3. Rainer Piirimets 2.05
4. Magnus Kirt 2.00
5. Romet Mihkels 2.00
6. Risto Ranniku 1.95
7. Tarmo Saar 1.90

Naiste 100m:
1. Ebe Reier 11,89
2. Anita Maksimova 12,38
3. Kerli Laht 12,40
4. Zanna Vladimirova 12,45
5. Liina Lukin 13,29
Sjuzanna Igumnova DNS

Meeste 100m:
1. Henri Sool 10,71
2. Asko Anipai 11,05
3. Rauno Kirschbaum 11,16
4. Kermo Rannamde 11,20
5. Joonas Einfeldt 11,21
6. Ahto Kree 11,21
7. Taavi Rim 11,35
8. Jüri Org 11,42

Naiste kõrgus:
1. Anna Iljuštšenko 1.83
2. Natalja Cakova 1.80
3. Viktoria Leks 1.80
4. Grete Udras 1.70
4. Kristel Lääts 1.70
6. Britta Jäärats 1.65
7. Helerin Vunk 1.65

Meeste 1500m:
1. Kaarel Lilleoja 3.55,64
2. Madis Vestel 3.56,40
3. Maksim Salii 3.58,15
4. Martin Mooses 4.01,35
5. Ilvard Eeriksoo 4.03,96
6. Lauri Soolo 4.04,52
7. Margus Pruuli 4.05,38
8. Taavo Tinno 4.06,89
9. Dmitri Hartsevnikov 4.08,09
10. Indrek Reinsoo 4.10,99
11. Kaarel Kivistik 4.12,82
12. Markku Koplimaa 4.12,97
13. Renel Rünk 4.14,26
14. Tambet Tallo 4.14,36
15. Andreas Soome 4.17,35
16. Timo Kilp 4.23,12
Vahur Vainu DNF
Sergo Treufeld DNS

Meeste ketas:
1. Gerd Kanter 67.56
2. Aleksander Tammert 64.34 (hooaja parim)
3. Märt Israel 60.13
4. Margus Hunt 56.42
5. Hendrik Voll 54.13
6. Oskars Silcenoks 53.03
7. Allan Sadul 46.50
8. Aleksei Krainov 45.34

Meeste kaugus:
1. Gerri Pärson 7.84 +1.1 (isiklik rekord)
2. Tõnis Sahk 7.72 +2.1
3. Jaanus Uudmäe 7.61 +3.1
4. Andrejs Maskancevs 7.61 +0.4
5. Igor Brjuhhov 7.44 +1.9
6. Riho Õll 7.11+2.1 7,0 +1.7
7. Herlet Kivima 6.75 +0.7
8. Andre Ankru 6.62 +1.3
9. Joonas Einfeldt 6.59 +2.9
10. Allar Saar 6.43 +1.7
11. Hendrik Hunt 5.96 +0.4
Meelis Kosk NM

Naiste 800m:
1. Maria Sahharova 2.10,74
2. Oksana Bondarenko 2.19,16
3. Brit Veidemann 2.19,70

Meeste 200m:
1. Taavi Liiv 21,62
2. Martin Vihmann 21,69
3. Märt Kroodo 22,02
4. Ahti Michelson 22,07
5. Valdis Iljanovs 22,19
6. Asko Anipai 22,26
7. Ahto Kree 22,76
8. Roman Kohtov 22,88

Naiste 200m:
1. Ebe Reier 24,30
2. Jekaterina Duman 24,90
3. Anita Maksimova 25,52
4. Kerli Laht 25,56
5. Diana Teder 25,88
Zanna Vladimirova NM

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare