Kuldliiga Rakvere etapi tulemused

 (8)
Taavi Peetre
Eesti Päevaleht

Kolmapäeval toimus Rakveres kergejõustiku Kuldliiga IV etapp.

Naiste 400m
1 Kou Lougon LBR 53,15
2 Agne Orluskaite LTU 53,51
3 Dane Must SS Kalev 57,16

Meeste 400m
1 Yuriy Trambovetskiy RUS 46,50
2 DeWayne Barrett JAM 47,00
3 Sekou Clarke JAM 47,20
4 Ahti Michelson Nõmme 49,19

Meeste kolmikhüpe
1 Deok-Hyeok Kim KOR 16.91
2 Allen Simms USA 16.50
3 Mantas Dilys LTU 16.00
4 Povylas Mykolaitis LTU 15.85
5 Jaanus Suvi Järvala 15.80
Jaanus Uudmäe Nõmme NM

Naiste oda
1 Indre Jakubaityte LTU 54.25
2 Jana Trakmann Nõmme 48.65
3 Mari Klaup TÜASK 42.19

Naiste teivas
1 Lembi Vaher Nõmme 3.92
2 Ildze Bartosonoka LAT 3.22
3 Merilin Iital Elite Sport 3.22
4 Sigrid Toom Altius 3.22

Naiste kolmik
1 Svetlana Semenova RUS 13.31
2 Irina Gumenyuk RUS 13.29
3 Liane Pintsaar Trt Kalev 12.85
4 Tiina Mägi Trt Kalev 12.57
5 Julia Nilova TÜASK 12.18

Meeste teivas:
1 Eigo Siimu Sakala 5.22
2 Mareks Arents LAT 5.02
3 Nikolai Ostapenko RUS 5.02
4 Hendrik Themas Elite Sport 4.82
5 Gert Rahnel Kivilind 4.72
6 Kermo Rudissaar Contra 4.52
7 Henry Hoolma Altius 4.32

Meeste vasaraheide:
1 Marek Vähi Lõunalõvi 55.48
2 Mauri Zahkna Rapla JK 54.16
3 Neemo Kull Järvala 50.87
4 Indrek Neeme Sakala 50.55
5 Imre Soilts Audentes 45.88
6 Timo Uibopuu Kose 2000 44.28

Naiste vasaraheide:
1 Maris Rõngelep Audentes 64.08
2 Caltha Seymour JAM 53.86
3 Marit Zahkna Rapla JK 47.87
4 Kadri Paat Saare 38.57
5 Katrin Pabbo TIPP 34.05

Meeste 110m tj
1 Rene Oruman TÜASK 13,95
2 Karlis Daube LAT 14,06
3 Rauno Kirschbaum Altius 14,37
4 Dennis Acson SWE 14,47
5.-6. Jass Murutalu Kose 2000 14,82
5.-6. Tarmo Riitmuru Sakala 14,82
7 Riho Õll Nõmme 14,93
8 Mikk-Mihkel Arro Vike 15,06
9 Kermo Rannamäe TÜASK 15,40
Tarmo Jallai TÜASK DNF

Naiste 100m tj
1 Kadri Viigipuu TÜASK 13,55
2 Jaanika Meriküll TÜASK 13,76

Meeste oda
1 Mihkel Kukk Harta 77.82
2 Risto Mätas SS Kalev 77.25
3 Alan Puuste Elite Sport 75.40
4 Tomas Intas LTU 72.13
5 Ahti Peder Sakala 71.94
6 Erki Leppik Sakala 68.70
7 Sander Suurhans Saare 65.07
8 Kristo Galeta Sakala 65.10
9 Ramunas Butkus LTU 64.50
10 Timo Moorast Leksi 63.30
11 Alar Madilainen Vike 61.97
12 Margo Nõukas Vike 58.11
13 Roman Pankov Audentes 57.07
Andrus Värnik Lõunalõvi DNS

Naiste kaugus:
1. Sirkka-Liisa Kivine 6.67
2 Lina Andrijauskaite LTU 6.20
3 Grit Šadeiko TÜASK 6.12
4 Olga Linder RUS 5.99
5 Irina Gumenyuk RUS 5.87
6 Liane Pintsaar Trt Kalev 5.77
7 Helen Hunt TÜASK 5.66
8 Liina Utsal TÜASK 5.61
9 Jaanika Meriküll TÜASK 5.50
10 Linda Pajo TÜASK 4.91

Naiste 800m
1 Svetlana Cherkasova RUS 2.00,43
2 Mariya Shapayeva RUS 2.01,02
3 Maria Leosk SS Kalev 2.10,16
4 Liina Tšernov TÜASK 2.10,61
5 Jevgenia Mateitsuk SS Kalev 2.17,20
6 Kelly Nevolihhin Vike 2.24,67

Meeste 800m
1 Girts Azis LAT 1.49,71
2 Kristaps Valters LAT 1.51,05
3 Madis Vestel Kose 2000 1.51,31
4 Edvins Purvins LAT 1.51,89
5 Vahur Vainu Rapla JK 1.55,83
6 Mart Soesson SS Kalev 1.56,19
7 Olli Pulkkanen FIN 1.56,44
8 Renel Rünk Vike 1.56,79
9 Matti Röppänen FIN 1.56,92
10 Allar Lamp SS Kalev 1.57,19
11.-12. Timo Kilp Kose 2000 1.57,77
11.-12. Oliver Tsarski SS Kalev 1.57,77
13 Artur Alaküla SS Kalev 2.01,09
14 Dmitri Hartševnikov Sillamäe 2.01,33
15 Marek Luts Viraaž 2.03,82
16 Aleksandr Kozinets Sillamäe 2.10,05
17 Jevgeni Litvin Pirita DNE

Meeste kuulitõuge
1. Taavi Peetre 20.13
2. Raigo Toompuu 19.27
3 Andrus Niit Emmaste 17.85
4 Yegor Malinkin RUS 17.62
5 Andrei Stepanov Järvala 14.04

Naiste kuul
1 Anu Teesaar Nõmme 15.26
2 Britta Jäärats TÜASK 13.65
3 Caltha Seymour JAM 11.31
4 Katrin Pabbo TIPP 10.92

Meeste kõrgus
Normunds Pupols LAT 2.18
2 Roman Yevgenyev RUS 2.14
3 Raivydas Stanys LTU 2.14
4 Karl Lumi SS Kalev 2.10
5 Christopher Sole USA 2.05
6 Nauris Bloks LAT 2.05
7 Tarmo Saar Järvala 2.00
8 Janis Vaivods LAT 2.00
9 Raiko Veisberg Marathon 1.95

Meeste ketas
1 Aleksander Tammert Audentes 60.50
2 Andrius Gudzius LTU 54.72
3 Hendrik Voll Nõmme 52.34
4 Andrei Stepanov Järvala 46.09
5 Kalle Reinart Sakala 44.58
6 Neemo Kull Järvala 43.85
7 Meigo Tammsaar Trt Kalev 43.84

Meeste 200m
1 Henri Sool Altius 21,61
2 Sekou Clarke JAM 21,62
3 Yuriy Trambovetskiy RUS 21,79
4 Egidijus Dilys LTU 21,89
5 Ahti Michelson Nõmme 22,41
6 Lauri Birkan Nõmme 23,12
7 Mikk Maimann Järvala 23,61
8 Roman Kohtov TÜASK 23,69
9 Steven Teder Viraaž 23,77
10 Virgo Õitspuu Sakala 23,82
11 Paul Korp Elite Sport 24,00
12 DeWayne Barrett JAM 24,21
13 Juri Kondratjev Pirita 24,75
80 Rauno Kirschbaum Altius DNS

Naiste kõrgus
1 Anna Iljuštšenko TÜASK 1.75
2 Kristel Lääts Nõmme 1.70
3 Viktoria Leks Audentes 1.75
4 Natalija Cakova LAT 1.70
5 Grete Udras Maret-Sport 1.70
5 Nele Noormägi Nõmme 1.60
Margarita Barankova Sillamäe NH

Meeste kaugus
1. Deok-Hyeok Kim KOR 7.76
2. Tõnis Sahk Audentes 7.51
3 Gerri Pärson Leksi 44 7.43
4 Povylas Mykolaitis LTU 7.38
5 Darius Aucyna LTU 7.19
6 Allen Simms USA 7.18
7 Igor Brjuhhov Pirita 7.05
8 Mantas Dilys LTU 6.96
9 Mikk-Mihkel Arro Vike 6.86
10 Richard Pulst Audentes 6.69
11 Kaur Järs TÜASK 6.54
12 Riho Õll Nõmme 6.50
Jaanus Uudmäe Nõmme DNS

Naiste 200m
1 Ebe Reier Tallinnmeeting 24,31
2 Kou Luogon LBR 24,35
3 Agne Orluskaite LTU 24,50
4 Anastassia Semjonova Visa 25,69
5 Anita Maksimova TÜASK 26,42
6 Marie Siimpoeg Kivilind 27,74
Diana Teder TÜASK DNS
Žanna Vladimirova Narvic DNS

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare