Kergejõustiku sise-MM-ile Dohasse sõidab kolm sportlast

 (15)
Bigbank Kuldliiga
Foto: Ilmar Saabas

Kergejõustiku sise-MM-ile Do­hasse sõidab Eestist kolm sportlast - kaugushüppaja Ksenija Balta, kõrgushüppaja Anna Iljuštšenko ja 400 meetri jooksja Maris Mägi.

Balta on küll normi täitnud ka 60 meetris ja 60 meetri tõkkejooksus, kuid võistleb 12.-14. märtsini toimuval MM-il vaid põhialal kaugushüppes, vahendab Eesti Päevaleht.

„Hooaja kõige olulisem võistlus on ikkagi Barcelona EM suvel, kuid Dohast ootame kõigilt kolmelt neiult hooaja tipptulemust, mida neil on väga reaalne saavutada," rääkis ala peatreener Aivo Normak.

„Ksenija on kaugushüppes teinud vaid ühe stardi, ka tulemuse poolest (Eesti meistrivõistlustel 6.57) on ta enamaks võimeline, Anna on hüpanud stabiilselt, kuid parimat veel näidanud pole ning Maris on lihtsalt heas hoos," analüüsis Normak.

MM-i normi on täitnud ka Marek Niit, kuid kuna temal on USA-s kool ja sealne kohustuslik võistluskalender, ei saa ta praegu lendu Katari endale lubada.

Ka tänavu loodeti viimase hetkeni, et kutse saab valitsev seitsmevõistluse Euroopa meister Mikk Pahapill, kuid teda seekord kaheksa väljavalitu sekka ei kutsutu.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare