Kergejõustiku MV teise päeva tulemused (pildid)

 (18)
naiste kõrgushüpe

Kadrioru staadionil sel nädalavahetusel toimuvate kergejõustiku Eesti meistrivõistluste teise päeva tulemused:

Naiste kaugushüpe

1. Sirkka-Liisa Kivine Tartu Ü. ASK 6,30 +0,7 X 6,30 X 6,13 X 4,77 +1,2 +0,7 +0,9 -0,2 -1,1 +0,1
2. Veera Baranova EMÜ SK 6,16 -0,4 X X 5,57 6,16 X X +2,3 +1,4 +1,0 -0,4 -1,5 -0,1
3. Grit Sadeiko Tartu Ü. ASK 5,76 -0,1 5,62 5,75 5,68 5,76 4,34 5,75 +1,8 +1,1 +0,5 -0,1 -1,0 +0,7
4. Anna Tamm Nõmme KJK 5,73 +0,5 X X 5,73 X 5,55 X +0,9 +0,3 +0,5 -0,2 -1,0 -1,5
5. Moonika Kallas KJK Kose 2000 5,64 +0,2 5,64 X X 5,12 5,48 5,62 +0,2 +1,4 +1,9 +0,3 -0,6 -0,5
6. Liina Utsal Tartu Ü. ASK 5,63 +0,4 5,63 5,52 5,53 5,26 5,35 5,30 +0,4 +1,1 +1,8 +0,1 -0,9 -0,8
7. Kaisa-Piia Pedajas Nõmme KJK 5,61 +1,1 5,61 5,34 X 5,16 5,47 5,44 +1,1 +0,5 +0,3 -0,2 -0,5 -0,4
8. Jaanika Meriküll Tartu Ü. ASK 5,57 -0,7 5,56 5,31 X 4,97 5,57 X +0,8 +0,9 +1,1 -0,2 -0,7 +0,6
9. Liina Lukin SK Leksi 44 5,52 +0,9 5,51 5,23 5,52 +0,9 +0,5 +0,9
10. Merilyn Uudmäe Nõmme KJK 5,52 +1,4 5,48 5,25 5,52 +1,1 +0,7 +1,4
11. Berit Jürgenson KJK TIPP 5,48 +0,8 5,32 X 5,48 +1,1 +0,1 +0,8
12. Kristi Krull Audentese SK 5,44 +1,2 X 5,44 5,33 +0,9 +1,2 +1,3
13. Ksenija Balta Tallinna SS Kalev 5,43 +0,7 X X 5,43 +0,1 +1,6 +0,7
14. Ingrid Jukk Tartu Ü. ASK 5,23 +0,4 4,57 5,23 X +1,5 +0,4 +1,9
15. Ksenija Iljina EMÜ SK 5,14 +0,5 5,14 X 4,99 +0,5 -0,1 +1.9

--------------------------------------------------------------------------------

Meeste 200 meetri finaal
Tuuli: +1,4

1. Taavi Liiv KJK Lõunalõvi 21,59
2. Martin Vihmann SK Altius 21,60
3. Ahti Michelson Nõmme KJK 21,90
4. Asko Anipai KJK Lõunalõvi 22,23
5. Teet Meerits KJS Sakala 22,30
6. Roman Kohtov Tartu Ü. ASK 22,85
7. Ahto Kree KJS Sakala 22,88

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste 200 m finaal
Tuuli: -0,2

1. Ebe Reier Pärnumaa SL 24,30
2. Anastasia Semjonova KJK Visa 24,73
3. Kristi Kiirats Nõmme KJK 24,97
4. Anita Maksimova Tartu Ü. ASK 25,51
5. Kerli Laht KJK Lõunalõvi 25,60
6. Diana Teder SK Viraaz 25,77
7. Dane Must Tallinna SS Kalev 26,08

--------------------------------------------------------------------------------

Meeste 800 m

1. Sergo Treufeld Kuusalu SK 1.50,62
2. Nikolai Vedehin Tartu Ü. ASK 1.51,50
3. Kaarel Lilleoja Tallinna SS Kalev 1.52,00
4. Madis Vestel KJK Kose 2000 1.52,09
5. Marcus Pruuli KJK TIPP 1.55,69
6. Vahur Vainu Rapla JK 1.55,76
7. Kristjan Kangur SK Viraaz 1.57,56
8. Dmitri Hartðevnikov KJK Kalev-Sillamäe 1.57,63
9. Renel Rünk KJK Vike 1.58,72
10. Aleksei Saveljev Stamina SK 1.59,04
11. Mart Soesson Tallinna SS Kalev 1.59,45
12. Timo Kilp KJK Kose 2000 1.59,49
13. Alo Rand Tartu Ü. ASK 2.00,32
14. Oleg Malõðv Tallinna SS Kalev 2.00,67

1. jooks

1. Dmitri Hartðevnikov KJK Kalev-Sillamäe 1.57,63
2. Renel Rünk KJK Vike 1.58,72
3. Aleksei Saveljev Stamina SK 1.59,04
4. Mart Soesson Tallinna SS Kalev 1.59,45
5. Timo Kilp KJK Kose 2000 1.59,49
6. Oleg Malõðev Tallinna SS Kalev 2.00,67

2. jooks

1. Sergo Treufeld Kuusalu SK 1.50,62
2. Nikolai Vedehin Tartu Ü. ASK 1.51,50
3. Kaarel Lilleoja Tallinna SS Kalev 1.52,00
4. Madis Vestel KJK Kose 2000 1.52,09
5. Marcus Pruuli KJK TIPP 1.55,69
6. Vahur Vainu Rapla JK 1.55,76
7. Kristjan Kangur SK Viraaz 1.57,56
8. Alo Rand Tartu Ü. ASK 2.00,32

--------------------------------------------------------------------------------

Meeste kõrgushüpe

1. Marko Aleksejev Audentese SK 213 200 205 210 213 221 O O O O XXX
2. Rainer Piirimets Audentese SK 210 200 205 210 213 O O O XXX
3. Karl Lumi Tallinna SS Kalev 205 195 200 205 210 213 O O O X- XX
4. Gerri Pärson SK Leksi 44 200 190 195 200 205 XO O XO XXX
5. Juhan Kilumets SK Leksi 44 200 190 195 200 205 O O XXO XXX
6. Igor Sjunin SK Tsefei 195 190 195 200 O O XXX
7. Romet Mihkels SK Altius 195 190 195 200 XO O XXX
8. Kristjan Kull KJS Sakala 195 190 195 200 XO XO XXX
9. Erik Luts KJK Kose 2000 190 190 195 O XXX
9. Heiki Saaver KJK Vike 190 190 195 O XXX
11. Sander Rannus Audentese SK 190 190 195 XXO XXX
Tarmo Saar KJK Järvala NH 190 XXX
Risto Ranniku SK Maret-Sport NH 190 XXX

--------------------------------------------------------------------------------

Meeste kuulitõuge

1. Taavi Peetre Tartu Ü. ASK 19,64 19,02 19,64 X 19,23 X X
2. Raigo Toompuu Nõmme KJK 19,23 18,61 18,98 18,97 19,23 X X
3. Andrus Niit Emmaste SK 17,92 X 15,77 X 17,36 17,92 17,13
4. Roland Mändla Audentese SK 16,74 15,70 16,18 16,09 16,23 16,40 16,74
5. Genro Paas KJK Saare 15,38 14,77 X 15,28 15,38 X X
6. Raido Kalbach SK Altius 15,29 14,86 15,05 X 15,29 15,23 X
7. Markko Ratas KJS Sakala 14,99 14,76 14,99 X X 14,62 14,99
8. Päärn Brauer SK Leksi 44 14,72 14,48 14,29 X 14,11 X 14,72
9. Indrek Turi Audentese SK 13,77 X 13,77 X
10. Tanel Türk KJK TIPP 13,15 X 12,72 13,15

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste 800 meetri jooks

1. Jekaterina Duman Tartu Ü. ASK 2.09,84
2. Maria Sahharova Tallinna SS Kalev 2.10,16
3. Veera Duman Tallinna SS Kalev 2.11,46
4. Brit Veidemann Tartu SS Kalev 2.17,97
5. Polina Seledtsova Audentese SK 2.18,02
6. Oksana Bondarenko SK Pirita 2.19,21
7. Irina Surazakova KJK Kalev-Sillamäe 2.20,41
8. Elvira Petrova SK Dynamis 2.29,27

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste 400 m tõkkejooks

1. Maris Mägi Tartu Ü. ASK 59,58
2. Margit Miller Nõmme KJK 1.02,83
3. Reeta Pere Tartu SS Kalev 1.03,62
4. Kersti Miller Nõmme KJK 1.03,78
5. Emilija Manninen Kurtide SL 1.06,67
6. Reesika Adojaan Tartu SS Kalev 1.07,93
7. Tähti Salla KJK Järvala 1.09,20
8. Janika Ardel SK Beavers 1.10,21

--------------------------------------------------------------------------------

Meeste 5000 m

1. Tiidrek Nurme Tartu Ü. ASK 15.27,02
2. Martin Mooses KJS Sakala 15.33,37
3. Rauno Palmi KJK Viimane Ring 15.35,76
4. Viljar Vallimäe SK Contra 15.37,40
5. Ilvard Eeriksoo Kuusalu SK 15.41,42
6. Margus Koor KJK Lõunalõvi 15.44,49
7. Lauri Soolo VAK Staier 15.44,61
8. Elar Vulla KJK Vike 15.58,03
9. Ergo Kilki KJK Vike 15.59,28
10. Tõnis Juulik KJK Saare 16.01,00
Taavi Tambur SK Pirita DNS

--------------------------------------------------------------------------------

Meeste kaugushüpe

1. Gerri Pärson SK Leksi 44 7,67 +0,3 7,16 7,35 7,39 7,67 7,43 7,52 -2,8 -0,3 -0,5 +0,3 +0,4 +0,5
2. Jaanus Uudmäe Nõmme KJK 7,60 +0,3 7,05 7,14 X 7,39 X 7,60 -0,4 -0,8 0,0 -0,6 +0,1 +0,3
3. Tõnis Sahk Audentese SK 7,39 +0,5 7,22 7,20 7,36 7,27 7,39 7,12 -1,3 -1,3 +1,8 +0,9 +0,5 +0,8
4. Igor Brjuhhov SK Pirita 7,33 -0,1 7,25 7,10 7,33 X 7,21 7,26 -0,5 +0,3 -0,1 +0,2 0,0 +0,6
5. Spartak Ljašenko RSK Rae 7,29 +0,4 7,07 7,29 X X X X -0,4 +0,4 +0,4 +0,6 +0,4 +0,6
6. Tarmo Riitmuru KJS Sakala 7,17 +0,5 6,70 6,75 7,10 6,91 7,17 7,16 -1,5 -1,0 +0,9 -0,6 +0,5 +1,0
7. Aigar Kukk Tartu SS Kalev 7,00 +0,6 6,75 X 7,00 X X 6,88 -1,6 +0,4 +0,6 +0,7 +0,6 +0,6
8. Raiko Elming SK Altius 6,88 -0,3 6,40 5,19 6,88 X X 6,64 -0,6 -0,9 -0,3 +0,5 -0,5 +0,8
9. Riho Õll Nõmme KJK 6,86 -1,4 6,55 6,66 6,86 -0,9 +0,4 -1,4
10. Kalle Teearu KJS Sakala 6,66 -0,7 6,35 6,66 6,52 +0,2 -0,7 +0,2
11. Artur Liiv Tartu SS Kalev 6,59 +0,3 6,10 6,59 3,20 +0,1 +0,3 0,0
12. Mihkel Saks SK Contra 6,52 -0,1 X 6,52 X -1,0 -0,1 +1,7
13. Raigo Saar KJK Saare 6,50 -0,3 6,16 6,50 6,34 -0,7 -0,3 -0,1
14. Igor Sjunin SK Tsefei 5,07 -1,9 5,07 X X -1,9 +0,6 0.0

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste teivashüpe

1. Lembi Vaher Nõmme KJK 385 350 355 360 365 370 375 380 385 390 O — O — O — O XO XXX
2. Kristina Ulitina Tallinna SS Kal 380 350 355 360 365 370 375 380 385 390 X- O — O — XO O XX- X
3. Renna Tõniste SK Leksi 44 340 300 320 330 340 350 O O XO O XXX
3. Liina Lukin SK Leksi 44 340 300 320 330 340 350 O O XO O XXX
5. Maarja Pärs SK Contra 330 300 320 330 340 350 O O O X- XX
6. Kaidi Roosimägi KJS Sakala 320 280 300 320 330 O XO O XXX
7. Marie Siimpoeg SK Kivilind 320 280 300 320 330 XO XXO XO XXX
8. Melissa Saviste Nõmme KJK 280 260 280 300 O O XXX
9. Kristi Kõivik EMÜ SK 260 260 280 O XXX

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste kuulitõuge

1. Anu Teesaar Nõmme KJK 15,56 X 14,53 15,56 X X 14,96
2. Raine Kuningas Pärnu Kalevi KJK 13,27 — — 13,17 13,27 13,20 X
3. Leana Vahter KJK Saare 12,78 — 12,78 X 12,67 X X
4. Kaie Kand KJK Saare 12,58 11,96 11,53 12,33 12,58 12,34 11,96
5. Lea Vahter KJK TIPP 12,22 11,66 12,05 11,76 11,54 12,22 11,78
6. Kairit Olenko Läänemaa KJK 12,04 — X 12,04 11,85 11,63 11,81
7. Moonika Kallas KJK Kose 2000 11,99 11,21 11,50 11,52 11,99 X 11,75
8. Kelly-Ann Laine SK Maret-Sport 10,94 10,72 10,86 X 10,79 10,78 10,94
9. Elena Kuznetsova Tartu Ü. ASK 10,56 X X 10,56

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste 5000 m

1. Jekaterina Patjuk Tartu Ü. ASK 17.04,44
2. Kadri Kadak Sportkeskus.ee 17.18,62
3. Sigrid Valdre Tartu Ü. ASK 17.21,50
4. Kristina Dolmatova Tallinna SS Kalev 18.02,56
5. Tatjana Jatsenko Tallinna SS Kalev 18.19,28
6. Olga Andrejeva SK Pirita 18.40,38
7. Merill Mägi Nõmme KJK 18.55,93
8. Galina Bernat Tallinna SS Kalev 19.24,10
9. Sandra Tross SS Marathon 19.26,02
10. Agnes Mägi Tartu SS Kalev 19.49,25

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste odavise

1. Jana Trakmann Rapla JK 50,06 48,82 50,06 X X X X
2. Raine Kuningas Pärnu Kalevi KJK 48,88 45,11 47,99 X X 45,66 48,88
3. Leana Vahter KJK Saare 45,31 45,00 41,90 X 41,92 X 45,31
4. Kairit Olenko Läänemaa KJK 43,98 43,98 40,80 X X 41,70 X
5. Anna Tamm Nõmme KJK 42,10 42,10 41,45 41,42 41,71 40,58 39,41
6. Inge Elvet KJS Sakala 41,24 40,18 41,09 39,61 40,66 X 41,24
7. Sigrid Tiikjärv KJK Vike 39,97 39,97 X X 33,76 X X
8. Ragne Rae SK Haapsalu 39,89 31,47 39,89 36,88 39,41 39,82 37,80
9. Ketlin Hansen KJK Harta 38,53 31,69 38,53 34,93
10. Kelly-Ann Laine SK Maret-Sport 36,46 36,46 34,84 X
11. Elen Viikmann Tallinna SS Kalev 33,86 30,50 30,73 33,86

--------------------------------------------------------------------------------

Meeste 200 m eeljooks

1. Taavi Liiv KJK Lõunalõvi 21,97Q
2. Martin Vihmann SK Altius 22,08Q
3. Ahti Michelson Nõmme KJK 22,16q
4. Teet Meerits KJS Sakala 22,33q
5. Asko Anipai KJK Lõunalõvi 22,41q
6. Rauno Kirschbaum SK Altius 22,44q
7. Roman Kohtov Tartu Ü. ASK 22,80q
8. Ahto Kree KJS Sakala 22,81q
9. Madis Pääbo SK Active TC 22,92
10. Elmo Krumm SK Active TC 22,96
11. Marek Korindt SK Leksi 44 23,23
12. Kermo Rannamäe SK Altius 23,26

1. jooks
Tuul: +2,7

1. Martin Vihmann SK Altius 22,08Q
2. Ahti Michelson Nõmme KJK 22,16q
3. Rauno Kirschbaum SK Altius 22,44q
4. Roman Kohtov Tartu Ü. ASK 22,80q
5. Elmo Krumm SK Active TC 22,96
6. Marek Korindt SK Leksi 44 23,23
7. Kermo Rannamäe SK Altius 23,26

2. jooks
Tuul: +1,6

1. Taavi Liiv KJK Lõunalõvi 21,97Q
2. Teet Meerits KJS Sakala 22,33q
3. Asko Anipai KJK Lõunalõvi 22,41q
4. Ahto Kree KJS Sakala 22,81q
5. Madis Pääbo SK Active TC 22,92

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste 200 m eeljooksud

1. Anastasia Semjonova KJK Visa 25,03
2. Ebe Reier Pärnumaa SL 25,09
3. Kristi Kiirats Nõmme KJK 25,16
4. Kerli Laht KJK Lõunalõvi 25,54
5. Diana Teder SK Viraaž 25,73
6. Anita Maksimova Tartu Ü. ASK 25,82
7. Dane Must Tallinna SS Kalev 25,85
8. Krisly Viidikas KJK Järvala 26,00
9. Hege Mardiste Tallinna SS Kalev 26,19
10. Žanna Vladimirova NPSK Narvic 26,23
11. Stiina Ottesson Nõmme KJK 27,27
Piret Granovskaja SK Viraaž DNS

1. jooks
Tuuli: +2,3

1. Anastasia Semjonova KJK Visa 25,03
2. Kristi Kiirats Nõmme KJK 25,16
3. Diana Teder SK Viraaž 25,73
4. Dane Must Tallinna SS Kalev 25,85
5. Þanna Vladimirova NPSK Narvic 26,23
6. Stiina Ottesson Nõmme KJK 27,27

2. jooks
Tuuli: +3,2

1. Ebe Reier Pärnumaa SL 25,09
2. Kerli Laht KJK Lõunalõvi 25,54
3. Anita Maksimova Tartu Ü. ASK 25,82
4. Krisly Viidikas KJK Järvala 26,00
5. Hege Mardiste Tallinna SS Kalev 26,19
Piret Granovskaja SK Viraaž DNS

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare