Jooksu võitis uusmeremaalane Cameron French rekordilähedase 49,87-ga. Jagori järel sai kolmanda koha mitmekordne tiitlivõistluste poolfinalist, jamaikalane Isa Phillips, kes kulutas staadioniringi läbimiseks 50,51 sekundit.

Jagori isiklik rekord 49,37 pärineb mäletatavasti eelmise aasta augustist, kui Mehis Viru hoolealune parandas Eesti meistrivõistlustel Kadriorus varasemat tippmarki pea pooleteise sekundiga. Toonase jooksuga lunastas 26-aastane spordimees pääsme nii tänavusele Amsterdami EM-ile kui Rio olümpiale.

Euroopa edetabelis platseerub oma põhialal hooaja teise võistlusstardi teinud Jagor 19. kohale. Vana Maailma edetabelit juhib Yasmani Copello Escobar (Türgi, 48,79), Zürichi EM-hõbe Rasmus Mägi hoiab 49,69-ga 11. positsiooni. Järgmise stardi teeb Jagor sel laupäeval Taanis Aarhusis.

Jagorite tõkkejooksupere jaoks oli nädalavahetus tegelikult topeltedukas, sest Jaagu noorem vend Erik, kes tegelenud alaga tõsisemalt alla aasta, võitis Eesti karikavõistlustel kulla isiklikku rekordit märkiva 52,79-ga.