Rahvusvahelise Kergejõustikuliidu IAAFi poolt korraldatavas MK-sarjas läheb iga mitmevõistleja puhul arvesse hooaja kolm paremat tulemust. Kokku oli hooaja jooksul 10 jõuproovi, kus sportlased võisid tulemuse kirja saada. Talance'i võistlus oli antud järjekorras viimane ning nii oli aeg ka kokkuvõteteks.

Enne Talance'i võistlust oli Õiglane hooaja kokkuvõttes teisel kohal, kuid Prantsusmaal toimunud jõuprooviga möödusid temast üldarvestuses Damian Warner ja Kai Kazmierk. Warner sai Talance'is kirja 8252 ning Kazmirek 8020 punkti.

Hooaja kokkuvõttes võitis 25 592 silmaga sakslane Rico Freimuth. Teiseks tuli 25 152ga Warner ja kolmandaks Kazmirek 24 986 silmaga. Õiglane kogus kolme võistlusega 24 578 punkti.

Õiglasel läksid arvesse Londoni MM-il kogutud 8371 punkti. Kadriorus võistkondlikul EM-il kirja saadud 8170 silma ning kevadel Götzises tehtud 8037 punkti.

MK-sarja võitjale on ette nähtud 30 000 USA dollarit. Teine koht saab 20 000, kolmas 15 000, neljas 10 000, viies 8000, kuues 7000, seitsmes 6000 ja kaheksas 5000 dollarit.

Naiste seitsmevõistluses pidi Grit Šadeiko kokkuvõttes leppima 10. kohaga ehk rahalisest auhinnast jäi veidike puudu. Naiste seas võidutses hooaja kokkuvõttes sakslanna Carolin Schäfer.