Kui Leemet ja Saluri teevad kaasa terve seitsmevõistluse, siis Uibo kogub veel vormi kahe nädala pärast toimuvateks NCAA võistlusteks. Sedapuhku osales Uibo seega vaid kaugushüppes ja 60 meetri tõkkejooksus. Kaugushüppes sai Uibo kirja tulemuse 6.91, 60m tõkkeid läbis ta ajaga 8,72.

Seitsmevõistluse avaalana oli aga kavas 60 meetri sprint, kus Karl Robert Saluri sai kirja isikliku rekordi ning võistluste parima aja - tema tulemuseks oli muljetavaldav 6,87 (Devon Williams 2. kohal sai kirja aja 6,98). Tänavu oli Saluri kaks korda jooksnud ajaga 6,91, eestlastest on temast sel hooajal kiirema aja välja jooksnud vaid Marek Niit (6,74; 6,87-ga on tänavu jooksnud ka Kaspar Mesila).

Isikliku rekordi sai kirja ka Leemet, kes ületas finišijoone ajaga 7,03. Tema senine parim tulemus oli aasta tagasi joostud 7,06, hooaja parim tulemus oli mehel aga 7,17.

Teisel alal - kaugushüppes - jätkus Saluri hea hoog ning ta sai kirja tulemuse 7.33. Ka Leemet tegi enda kohta korraliku hüppe, kandudes 6.78 meetri kaugusele. Paraku edasisest võistlusest eestlane loobus, põhjuseks ilmselt kubemevigastus.

Kuulitõukes sai haige randmega võistlev Saluri kirja tulemuse 13.84, päeva lõpetuseks ületas ta kõrgushüppes 1.84, saades seega nelja ala järel kirja korraliku punktisaldo 3202. Isiklikku rekordigraafikut edestab ta 69 punktiga, üldarvestuses hoiab Saluri neljandat kohta.