17-aastane Hausenberg kogus seitsmevõistluses 5542 punkti, temast aasta vanem Lillemets suutis viimase ala ehk 1000 meetri jooksuga vahet vähendada üle 200 punkti ja sai lõpuks 5527 silmaga hõbeda. Pronksi teenis olümpiavõitja Erki Noole 17-aastane poeg Robin Nool (SK Elite Sport) 5242 punktiga.

Üksikalade tulemused:
Hans-Christian Hausenberg: 7,02 - 7.23 - 14.51 - 1.95 - 8,25 - 4.56 - 3.08,62
Risto Lillemets: 7,33 - 7.03 - 13.42 - 1.98 - 8,18 - 4.36 - 2.46,49
Robin Nool: 7,27 - 6.77 - 11.56 - 1.95 - 8,72 - 4.86 - 2.58,58

Eesti rekord juunioride 7-võistluses kuulub aastast 1980 Sven Reintaki nimele tulemusega 5592 punkti. Hausenberg ja Nool saavad seda tippmarki rünnata veel ka järgmisel aastal, sest kuuluvad jätkuvalt juunioride vanuseklassi.

Naisjuunioride 5-võistluse võitis sel aastal Pärl Eelma (Audentese SK), kogudes 3736 punkti, järgnesid Hanna-Mai Vaikla (KJK Lõunalõvi) 3683 ja Suzy Anett Aavik (Audentese SK) 3480 punktiga.

Neidude A-vanuseklassis võitis meistritiitli Margit Kalk (Tartu SS Kalev) 3646 punktiga, teise koha sai 3575-ga Leanne Siimumäe (KJK Kose 2000), kes edestas vaid ühe punktiga pronksmedali võitnud Katre Sofia Palmi (Saue KJK). Poiste samas vanuseklassis oli esikolmik Erki Mitman (Haapsalu KJK) 4598, Grat-Magnor Kuris (KJK Saare) 4565 ja Reimo Sepp (Audentese SK) 4456 punkti.

Poiste B-vanuseklassi parim oli Eerik Haamer (TÜ ASK) 4016 punktiga, teiseks tuli Mathias Endre Lind (KJK Vike) 3828 ja kolmas oli Kristo Kõplas (SK Altius) 3797 punktiga. Tüdrukute B- vanuseklassi parim oli 3360 punkti kogunud Marilis Remmel (KJK Saare), hõbemedal läks 3059 punktiga Iris Tamsalule (Tartu SS Kalev) ning kolmanda koha võitis Carmen Electra Pirn (KJK Saare), kes kogus 3051 punkti.