Gerd Kanterit ähvardab MMist eemalejäämine

 (12)

Gerd Kanter
Gerd KanterFoto: Hendrik Osula

Mai keskel rinnalihast rebestanud kettaheitja Gerd Kanter lootis algselt võistelda juba juulis, kuid tänasel päeval pole ta veel täie jõuga trenni teha saanud.

"Oleme aktiivselt käinud seisu ultrahelis jälgimas, kuidas asi paraneb. Eks sportlasena tahaks alati, et protsess oleks oluliselt kiirem. Siin kahjuks kiireid lahendusi ei ole ja eks 4. august, mis on minu jaoks kõige kriitilisem tärmin, mil toimuvad maailmameistrivõistlused Londonis, on ajaline mõõde, kuhumaani loen oma päevi. Kui juuli alguses rohelist tuld ei ole, siis kindlasti hakkab aeg otsa saama," sõnas Kanter, vahendab ERR Sport.

Pekingi olümpiavõitja sõnul läks hooaja ettevalmistus siiski hästi ja usku ta kaotanud pole. "Tuleb uskuda ja tahta, aga selge see, et eks meditsiin annab vastuse, kas antakse roheline tuli või ei anta. Ennast uuesti katki teha pole mõtet."

"Laias pildis olen öelnud, et järgmine aasta võiks olla lõpetamise hooaeg, siis kui see hooaeg tuleb liiga vara ära lõpetada, siis keskenduda ikkagi järgmisele hooajale, et sinna ikkagi oma karjäärile ilus punkt panna," lisas 38-aastane Kanter.

Kas Liverpool võidab meistrite liiga finaalis?


Tänud vastamast ja
head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare