22-aastane Mägi parandas isiklikku tippmarki 10 sajandikuga, joostes võiduajaks 48,77. Tegu on ühtlasi Euroopa hooaja tippmargiga. Üllatuse pakkus samal alal ka Jaak-Heinrich Jagor, kes lunastas ajaga 50,69 koha Zürichi EM-il. Naiste samal alal oli parim Maris Mägi, kelle võiduaeg oli 59,79. Viimati jooksis Taivo ja Anne Mägi hoolelaune sel alal muide täpselt aasta tagasi.

Meeste odaviske võitis Tanel Laanmäe teisel katsel visatud 80.02-ga. Teise koha sai Magnus Kirt 76.46-ga. Üllatuslikult jäi pronksile mullune meister Risto Mätas, kes viskas parimal katsel vaid 76.17. Naiste odaviskes parandas isiklikku rekordit Helina Karvak, kes võttis võidu 55.36-ga.

Grit Šadeiko, kes eile oli olnud parim 100 meetri tõkkejooksus (13,44), võitis täna veenvalt naiste kaugushüppe 6.28-ga.

Marek Niit võitis meeste 200 meetri jooksu 20,85-ga, naiste samal alal oli parim Maarja Kalev 24,51-ga.

Võistluste kaasahaaravaim duell nähti aga seekord meeste 5000 meetri jooksus, kus Roman Fosti edestas Tiidrek Nurmet kõige napimalt, vaid ühe sajandikuga. Fosti võiduaeg 15.03,04.

Eleriin Haas oli tulemusega 1.88 parim naiste kõrgushüppes. Sama tulemusega oli 22-aastane pärnakas võitnud ka reedel oma neljanda Soome meistritiitli.