Naiste sprindi võitis britt Margaret Adeoye 11,54-ga. Eesti meister Maarja Kalev oli kolmas ajaga 12,31.

52-aastane Ottey sõnas jooksu järel, et ei kavatse veel tippsportlase karjääri lõpetada. "Ma ei oska öelda, millal ma jooksmise lõpetan. Tahaksin teada, kui kiiresti ma suudan joosta 60-aastaselt. See on huvitav motivaator."

Sel hooajal aega 11,96 näidanud jamaikalanna jäi Tallinna võistlusega rahule, kuigi ootas natuke kiiremat resultaati.

Meeste 100 meetri eeljooksudest pääses kiireima ajaga finaali Trinidadi ja Tobago sprinter Emmanuel Callender, kes näitas aega 10,31. Marek Niit sai eeljooksus kirja 10,66 ja pääses kuuendana finaali. Finaaljooksus oli võidumees Callender 10,24-ga, Niit sai ajaks 10,49 ning oli parima eestlasena viies.

Meeste odaviskes oli Risto Mätas 78.90-ga kolmas, teda edestasid usbekk Ivan Zaitsev 83.11 ja valgevenelane Uladzimir Kazlou 79.33-ga. Tanel Laanmäe viskas 74.80, Ahti Peder 73.40, Marko Jänes 71.18, Erki Leppik 71.15 ja Mihkel Kekk 69.33. Londoni olümpiahõbe Oleksandr Pjatnitsa Ukrainast piirdus 74.10-ga ja oli alles üheksas.

Naiste odaviske võitis venelanna Maryia Abakumova 61.62-ga. Parima eestlannana oli Linda Treiel 53.37-ga viies.

Naiste kaugushüppe parim oli venelanna Darya Klišina 6.49-ga. Grit Šadeiko hüppas 6.24 ja oli viies.

Meeste kõrgushüppes oli edukaim leedulane Raivydas Stanys, ületades 2.21. Karl Lumi sai 2.15-ga viienda koha.

Meeste kaugushüppe parim oli venelane Pavel Šalin 7.53-ga, Mikk Meerents oli nelja mehe konkurentsis teine 7.24-ga.

Naiste 400 meetri distantsil oli kiireim ukrainlanna Alina Lohvinenko 51,93-ga. Meeste samal alal võidutses Kacper Kozlowski Poolast 47,32-ga, Allar Staškevitš (49,61) oli Eesti parimana kolmas.

Ühe miili jooksu võitis Nikolai Vedehin isikliku rekordi 3.59,93-ga. Tiidrek Nurme (4.01,28) oli teine.

Meeste 400m tõkkejooksu võitis Aarne Nirk 52,24-ga.