Lätlasele järgnesid venelane Dmitri Tarabin isikliku rekordi 82.61-ga ning hiljuti juunioride maailmarekordi visanud 19-aastane Zigismunds Sirmais (80.59) Lätist. Parima eestlasena sai Mihkel Kukk (74.13) 6. koha. Andrus Värnik ei osalenud.

Kettaheite võitis publiku rõõmuks Gerd Kanter tulemusega 66.06. Teine oli Aleksander Tammerti juhendamisel treeniv egiptlane Omar El-Ghazaly (62.70) ning kolmas Martin Kupper (57.53). Kuulitõuke sektoris õnnestus Soome noortekoondislasel Tomas Söderlundil püstitada nii isiklik rekord (18.15) kui edestada Eesti parimat kuulimeest Raigo Toompuud (18.11). Tubli tulemusega küündis veel poodiumile Kaupo Valb (17.94).

Meeste 110 meetri tõkkejooksu võitis uue Tamme staadioni rekordiga 13,90 Maksim Lynsha Valgevenest. Teise ja kolmanda koha said soomlased Antti Korkealaakso (14,14) ja Joona-Ville Heinä (14,43). 200 meetri jooksu väledaim oli Aleksandr Linnik (20,96) Valgevenest. Teiseks sprintis end Leedu esindaja Egidijus Dilys (21,44) ning kolmandaks Mart Muru (22,01) Eestist. 1500 meetri jooksu võitis ajaga 3.44,69 James Kangogo Kelwon Keeniast. Nikolai Vedehin (3.45,70) oli teine ning Roman Fosti (3.46,18) kolmas. 400 meetri tõkkejooksu võidu võttis kodurajal tartlane Rasmus Mägi (52,13), teine oli Maksims Semjonovs (54,61) Lätist ning kolmas Mikk Maimann (54,99).

Kolmikhüppe võitis uue Tamme staadioni tipptulemusega 16.38 Igor Syunin, teine oli Mantas Dilys (15.91) Leedust. Meeste kõrgushüppes ületas staadioni rekordi ühe sentimeetriga Artjom Zaitsau (2.22) Valgevenest. Lätlane Normunds Pupols hüppas 2.20 ning venelane Roman Yevgenyev piirdus tulemusega 2.12 ja kolmanda kohaga. Kaugushüppes võidutses Jaanus Uudmäe (7.60), teine oli Meelis Siimson (7.58) ning kolmas Aivaras Mieliauskas (7.43) Leedust.

Naiste 100 meetri tõkkejooksu võitis leedulanna Sonata Tamosaityte ajaga 13,10, kes ühtlasi kordas ka rahvusrekordit ning uuendas Tamme staadioni tipptulemust. Teine oli Aiga Grabuste (13,66) Lätist ning kolmas Irina Reshetkina (13,77) Venemaalt. 200 meetris jooksis ainsana alla 25 sekundi venelanna Anna Oreshkina (24,45). Teise koha saavutas Dane Must (25,55) ning kolmas oli Laura Ikauniece (25,60) Lätist. 400 meetri tõkkejooksu kolmikvõidu võtsid eestlannad. Hege Mardiste (1.02,74) järel oli teine Teele Palumaa (1.03,68) ning kolmas Andra Viidikas (1.05,53). 1500 meetri jooksu võit ning kolmas koht läksid soomlannadele, Heidi Erikssonile (4.23,95) ja Kaisa Tynile (4.29,97). Teine oli Jekaterina Patjuk (4.27,62).

Kaugushüppe võitis uue Tamme staadioni tippmargiga venelanna Olga Balayeva 6.75, kaasmaalanna Tatyana Voykina (6.55) pidi leppima teise kohaga. Kolmas oli Lauma Griva (6.43) Lätist. Naiste kõrgushüppes alustas mulluse jackpoti-võitja tiitli kaitsmist Anna Iljuštšenko, kes ületas 1.84. Sama tulemusega oli teine valgevenelanna Valeriya Bahdanovich ning kolmas Eleriin Haas (1.78). Teivashüppes viis Lembi Vaher Tamme staadioni rekordi 3.92ni.

2008. aastal sõlmis BIGBANK mittetulundusühinguga Spordiürituste Korraldamise Klubi lepingu, mille kohaselt toetab pank järgmise nelja aasta jooksul Baltimaade mainekamat kergejõustikusarja BIGBANK Kuldliiga korraldamist kokku kolme miljoni krooniga.

BIGBANK AS on Eesti kapitalil põhinev krediidiasutus, millel on filiaalid Lätis, Leedus ja Soomes ning mis pakub piiriülest teenust Saksamaal ja Austrias.