Kõrgushüppe neljanda etapivõidu võttis Anna Iljuštšenko tulemusega 1.90, teine oli lätlanna Natalia Cakova (1.87).

Kaugushüppe võitis kõikidel etappidel tugevaid ja stabiilseid tulemusi näidanud venelanna Olga Balajeva (6.65). Teiseks tuli Veera Baranova (6.24) ning kolmas oli Natalia Viatkina (6.08) Valgevenest. Viimane võitis ka kolmikhüppe tulemusega 14.14. Veera Baranova (13.64) oli teine ning venelanna Svetlana Semjonova (13.41) kolmas. Teivashüppes piirdus Eesti rekordinaine Reena Koll tulemusega 4.03.

400 meetri jooksus võttis kindla võidu Anna Oreškina (53,88) Venemaalt. Teine oli Dane Must (55,05) ning kolmas Ebe Reier (58,08). 800 meetri jooksu võitis isikliku rekordi lähedase tulemusega 2.01,88 valgevenelanna Natalia Koreivo. Pea sekundiga kaotas ukrainlanna Olga Zavhorodnja (2.02,92). Eestlastest oli parim neljandale kohale jooksnud Liina Tšernov (2.08,21).

Odaviskes võttis võidu Liina Laasma (55.86), teine oli Raine Kuningas (52.90).

Kettaheite võitis ülekaalukalt Gerd Kanter tulemusega 65.97 ameeriklase John Bowmani (57.78) ees. Märt Israel heiteringi ei tulnud. Kuulitõuke võitis taanlane Kim Christensen tulemusega 19.73. Teine oli Raigo Toompuu (17.97) ning kolmas Kristo Galeta (17.19). Odaviske võidu võttis Risto Mätas (79.68), teine oli kreeklane Ioannis Smalios (76.56) ning kolmas Eriks Rags (75.84) Lätist. Andrus Värniku kolmest katsest läks kirja vaid üks, 67.58.

Meeste kaugushüppe esikoha võttis Venemaa esindaja Aleksandr Petrov tulemusega 7.86. Teine oli Jaanus Uudmäe (7.57) ning kolmas kümnevõistleja Andres Raja (7.44), kes edestas 4. kohale jäänud Trevell Quinley’d vaid sentimeetriga. Kõrgushüppes kerkis kõige kõrgemale valgevenelane Artjom Zaitsau (2.19), kellele järgnesid Normunds Pupols Lätist (2.15) ning Rimantas Melinis (2.11) Leedust. Parim eestlane, Indrek Kalvet, hüppas 2.07 ning oli viies. Meeste kolmikhüppe võitis tulemusega 15.34 Lauri Leis.

400 meetri jooksus võtsid kaksikvõidu Lõuna-Aafrika Vabariigi sportlased Sibusiso Sishi (46,51) ja Shaun De Jager (47,76). Eestlastest parim Rivar Tipp saavutas ajaga 48,58 kolmanda koha. 800 meetri jooksu võitis Petras Glebus (1.51,09) Leedust. Teine oli Taras Bõbõk (1.51,42) Ukrainast ning kolmas leedukas Mindaugas Norbutas (1.51,68). Eestlastest oli parim Kaarel Lilleoja, kes sai ajaga 1.52,14 viienda koha.

BIGBANK Kuldliiga finaaletapp toimub 9. augustil Viljandi staadionil.