Võidukas koondis alustas meesjuunioride teivashüppes kaksikvõiduga, kui maksimaalsed 7 punkti tõi koondisele Robin Nool, kelle võidutulemuseks jäi isiklikku rekordit kordav 5.15. Teisekoha eest antavad 5 punkti teenis Sander Moldau, kes ületas algkõrguse 5.00. Meesjuunioride 1500m võitis Deniss Šalkauskas ajaga 3.53,72.

Martin Moldau tõi sama vanuseklassi 110m tõkkejooksus ajaga 14,13 koondisele teise koha punktid. Hans-Christian Hausenberg panustas koondisele maksimumpunktid nii 100m jooksus kui kaugushüppes. 1,9 m/s vastutuules sai Hausenberg 100m jooksu võidu ajaga 11.02 ning kaugushüppes teenis Baltimaade meistritiitli tulemusega 7.48. Lisaks kuulus Hausenberg ka võidukasse 4x100m teatevõistkonda (Hans-Christian Hausenberg, Martin Moldau, Sten Ander Sepp ja Tony Nõu), alavõit tuli ajaga 41,91.

Meesjuunioride arvestuses teeniti Balti maavõistluse võit 87 punktiga, järgnesid Leedu 77 ja Läti 68 punktiga.

Naisjuunioride arvestuses sai Mirell Luik seekord Balti maavõistlustel 2. koha tulemusega 51.41. Maksimumpunktid teenisid Tuule Müürsepp, kes võitis kettaheite tulemusega 44.16 ning Kreete Verlin 100m tõkkejooksus ajaga 14.08 (tuul 2,4m/s)

Naisjuuniorid jäid koondarvestuses 76 punktiga küll Läti (81) ja Leedu (78) järel kolmandaks, kuid tänu väikestele vahedele saavutas Eesti juunioride koondvõistkond maavõistlusel esikoha, kogudes 163 punkti. Leedu juuniorid said kokku 155 punkti ning Läti koondis 149 punkti.

U16 vanuseklassis tõid noormeestest koondisele maksimumpunktid Eerik Haamer teivashüppes (4.20), Ken-Mark Minkovski 100m jooksus ajaga 11,34 ja Edward Henno 300m jooksus ajaga 36,64.

Tüdrukutest said Balti meistri medali kaela Geldy Tugi odaviskes tulemusega 49.69; Carina-Renne Valdek 100m jooksus ajaga 12,43; Lilian Turban kaugushüppes tulemusega 5.78; Emely Karhy kuulitõukes (12.92) ja kettaheites (44.51); Marilis Remmel 100m tõkkejooksus ajaga 14,56; Ann Marii Kivikas 300m jooksus ajaga 40,57. Lisaks võitsid Eesti neiud väike-rootsi teatejooksu ajaga 2.19,50 koosseisus Carina-Renne Valdek, Liisa-Maria Truupõld, Ann Marii Kivikas ja Liis Grete Atonen.

U16 neidude arvestuses saavutas Eesti koondis esikoha 88 punktiga, järgnesid Leedu tüdrukud 67 ja Läti neiud 58 punktiga. Eesti noormehed jäid 74 punktiga Leedu järel (85 punkti) ja Läti ees (70 punkti) teisele kohale, kuid koondarvestuses kuulus ka U16 Balti maavõistluse võit Eesti võistkonnale.

Kõik U16 ja U20 Balti maavõistluse tulemused leiab siit.