Eesti kergejõustiku MV tulemused (pildid)

 (27)
Liina Tšernov naiste 1500 m võitja
Foto: DELFI

Kadrioru staadionil sel nädalavahetusel toimuvate kergejõustiku Eesti meistrivõistluste tulemused:

Meeste 1500 meetrit

1. Nikolai Vedehin Tartu Ü. ASK 3.47,38
2. Tiidrek Nurme Tartu Ü. ASK 3.48,59
3. Madis Vestel KJK Kose 2000 3.59,58
4. Ragnar Lipp KJK Viimane Rin 4.00,85
5. Lauri Soolo VAK Staier 4.03,30
6. Marcus Pruuli KJK TIPP 4.06,79
7. Vahur Vainu Rapla JK 4.07,45
8. Alo Rand Tartu Ü. ASK 4.07,99
9. Taavo Tinno KJK TIPP 4.08,29
10. Ergo Kilki KJK Vike 4.13,16
11. Timo Kilp KJK Kose 2000 4.21,40
Normunds Silinds LAT DNF
VA
Maksym Salii Ind 4.02,12

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste kolmikhüpe

1. Kaire Leibak
Tartu SS Kalev 13,52 +0,8 X 13,52 X X — - +2,0 +0,8 +0,1 +0,2
2. Sirkka-Liisa Kivine
Tartu Ü. ASK 13,44 +1,3 13,12 13,35 13,44 X X X +1,3 -0,4 +1,3 +0,4 -0,3 +0,6
3. Veera Baranova
EMÜ SK 13,30 +2,0 X X 13,30 X 13,23 13,25 +1,0 +1,9 +2,0 +1,9 +0,9 -0,7
4. Mari Allese
SK Leksi 44 12,27 +1,5 12,24 12,27 X X X X +1,9 +1,5 +1,9 +0,9 +1,7 -1,4
5. Elena Borovkova
KJK Kalev-Sillamäe 11,91 -1,2 11,87 11,76 11,74 11,82 11,91 X +1,1 +0,4 0,0 +0,3 -1,2 -0,5
6. Liina Utsal
Tartu Ü. ASK 11,88 +1,6 11,88 11,64 11,67 11,68 11,44 X +1,6 +2,0 +1,4 +0,5 +0,5 +0,5
Julia Nilova
Tartu Ü. ASK NM +0,4 X X X — — - +8,0 +0,4 +2,5
Tatjana Pudovkina
KJK Kalev-Sillamäe X -0,2 X X X X X X +0,1 +1,5 +1,1 -0,2 +0,5 0,0
Ksenija Iljina
EMÜ SK DNS
--------------------------------------------------------------------------------

Naiste kõrgushüpe

1. Anna Iljustsenko Tartu Ü. ASK 185 173 176 179 182 185 188 O O O O O XXX
2. Viktoria Leks Audentese SK 185 170 173 176 179 182 185 188 O O O O XO O XXX
3. Xenia Kostrykina SK Tsefei 182 165 170 173 176 179 182 185 O XO XO O O XXO XXX
4. Kristel Lääts Rapla JK 176 170 173 176 179 XO O O XXX
5. Grete Udras SK Maret-Sport 176 170 173 176 179 XXO XXO XXO XXX
6. Berit Jürgenson KJK TIPP 173 160 165 170 173 176 XO XO O XO XXX
7. Nele Noormägi Nõmme KJK 170 165 170 173 O XO XXX
8. Helerin Vunk Tartu Ü. ASK 165 155 160 165 170 O O XXO XXX
9. Jevgenija Kljatsenko SK Tsefei 160 155 160 165 XXO O XXX
10. Moonika Kallas KJK Kose 2000 155 155 160 O XX-
10. Anastassia Fedina SK Tsefei 155 155 160 O XXX
Veera Timuska SK Tsefei NH 155 XXX

--------------------------------------------------------------------------------

Meeste 400 m

1. Taavi Liiv KJK Lõunalõvi 47,41
2. Märt Kroodo Tartu SS Kalev 48,50
3. Asko Anipai KJK Lõunalõvi 48,85
4. Ahti Michelson Nõmme KJK 49,11
5. Kristjan Kangur SK Viraaž 49,78
6. Georg Vladimirov KJK Vike 49,96
7. Mart Soesson Tallinna SS Kalev 51,03
8. Dmitri Hartðevnikov KJK Kalev-Sillamäe 51,55
9. Renel Rünk KJK Vike 52,26

Erä 1

1. Georg Vladimirov KJK Vike 49,96
2. Mart Soesson Tallinna SS Kalev 51,03
3. Dmitri Hartðevnikov KJK Kalev-Sillamäe 51,55
4. Renel Rünk KJK Vike 52,26

Erä 2

1. Taavi Liiv KJK Lõunalõvi 47,41
2. Märt Kroodo Tartu SS Kalev 48,50
3. Asko Anipai KJK Lõunalõvi 48,85
4. Ahti Michelson Nõmme KJK 49,11
5. Kristjan Kangur SK Viraaž 49,78

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste 400 meetrit

1. Maris Mägi Tartu Ü. ASK 54,47
2. Jekaterina Duman Tartu Ü. ASK 54,98
3. Maria Sahharova Tallinna SS Kal 56,22
4. Veera Duman Tallinna SS Kal 57,07
5. Dane Must Tallinna SS Kal 57,74
6. Diana Teder SK Viraaz 58,48
7. Anne Viskov KJK Lõunalõvi 58,76
8. Polina Seledtsova Audentese SK 1.00,15
9. Kersti Miller Nõmme KJK 1.00,43
10. Emilija Manninen Kurtide SL 1.01,69
11. Oksana Bondarenko SK Pirita 1.01,96

Jooks 1

1. Polina Seledtsova Audentese SK 1.00,15
2. Kersti Miller Nõmme KJK 1.00,43
3. Emilija Manninen Kurtide SL 1.01,69
4. Oksana Bondarenko SK Pirita 1.01,96

Jooks 2

1. Maris Mägi Tartu Ü. ASK 54,47
2. Jekaterina Duman Tartu Ü. ASK 54,98
3. Maria Sahharova Tallinna SS Kal 56,22
4. Veera Duman Tallinna SS Kal 57,07
5. Dane Must Tallinna SS Kal 57,74
6. Diana Teder SK Viraaz 58,48
7. Anne Viskov KJK Lõunalõvi 58,76

--------------------------------------------------------------------------------

Meeste 110 m tõkkejooksu finaal
Tuuli: +0,2

1. Rene Oruman Tartu Ü. ASK 14,10
2. Andres Raja KJK Lõunalõvi 14,24
3. Riho Õll Nõmme KJK 14,37
4. Rauno Kirschbaum SK Altius 14,76
5. Meelis Kosk Tartu Ü. ASK 15,06
6. Kalle Teearu KJS Sakala 15,18
7. Rolf Saarna Tartu Ü. ASK 15,67
Tarmo Riitmuru KJS Sakala DQ

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste vasaraheide

1. Maris Rõngelep Audentese SK 57,21 57,21 X X X X X
2. Signe Kobolt Pärnumaa SL 47,06 42,71 X X X 47,06 46,51
3. Kadri-Liis Vähi Audentese SK 43,59 43,59 X X 41,84 X 25,23
4. Madli Kasemaa SK Contra 41,99 X 41,99 X X 41,81 X
5. Janne Ojala SK Altius 38,82 34,07 38,82 35,84 33,62 38,67 36,42
6. Liina Lukin SK Leksi 44 36,49 36,49 35,30 X — — -
7. Liina Laanejärv KJS Sakala 35,65 X 35,65 X 34,47 34,89 33,96
8. Maarit Kasemägi SK Elite Sport 33,70 31,82 X 33,70 X X 29,40
Kristi Kõivik EMÜ SK X X X X
--------------------------------------------------------------------------------

Meeste vasaraheide

1. Margus Hunt KJS Sakala 62,94 58,39 62,94 X X 61,14 X
2. Martti Merila Audentese SK 56,83 54,76 56,72 56,44 56,77 56,83 X
3. Mauri Zahkna Rapla JK 53,31 47,13 50,46 49,17 51,40 53,31 51,68
4. Indrek Masing SK Contra 51,91 X 47,08 47,11 X 49,79 51,91
5. Mart Olman Audentese SK 50,56 48,48 X 49,49 50,25 50,56 49,97
6. Neemo Kull KJK Järvala 50,02 X 48,65 49,50 46,30 49,35 50,02
7. Indrek Neeme KJS Sakala 49,71 49,71 46,22 48,91 46,11 47,69 X
8. Genro Paas KJK Saare 42,34 X X 41,71 X 42,34 41,94
9. Imre Soilts Audentese SK 41,25 40,92 40,98 41,25
10. Alar Jaas KJK Järvala 37,35 X 36,79 37,35
Marek Vähi KJK Lõunalõvi X X X X
Timo Uibopuu KJK Kose 2000 X X X X
Renno Remmel Läänemaa KJK DNS
Oliver Kilk KJS Sakala DNS
--------------------------------------------------------------------------------

Meeste teivashüpe

1. Eigo Siimu KJS Sakala 480 480 510 O XXX
2. Gert Rahnel SK Kivilind 470 420 440 460 470 480 O XO XXO O XXX
3. Aigar Kukk Tartu SS Kalev 470 440 460 470 480 O XXO XO XXX
4. Kristo Kallavus Audentese SK 470 460 470 480 XO XXO XXX
5. Kermo Rudissaar SK Contra 440 420 440 460 O O XXX
6. Allar Saar SK Elite Sport 440 420 440 460 XO XO XXX
7. Mikk-Mihkel Arro KJK Vike 440 400 420 440 460 XO XXO XO XXX
8. Tarmo Riitmuru KJS Sakala 440 440 460 XXO XXX
9. Kuldar Paju SK Active TC 420 400 420 440 O O XXX
10. Egon Keinaste KJK Vike 420 420 440 XXO XXX
11. Kristjan Kull KJS Sakala 400 400 420 XO XXX
Hendrik Themas SK Elite Sport NH 420 XXX

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste kettaheide

1. Eha Rünne Tallinna SS Kalev 52,83 50,28 52,83 X 50,18 X 51,66
2. Anu Teesaar Nõmme KJK 44,10 X 44,10 42,80 X X X
3. Lea Vahter KJK TIPP 42,39 X 33,87 40,44 X 41,71 42,39
4. Signe Kobolt Pärnumaa SL 38,73 X X 37,94 38,73 36,50 X
5. Leana Vahter KJK Saare 37,72 36,71 35,91 33,13 36,07 36,50 37,72
6. Kelly-Ann Laine SK Maret-Sport 37,62 37,28 36,05 36,40 X 37,62 37,12
7. Kai Soonberg Tartu SS Kalev 36,83 36,83 35,12 36,66 36,14 36,55 35,86
8. Anu Ellam KJK TIPP 36,28 35,42 36,28 36,04 X X 35,06
9. Janne Ojala SK Altius 31,76 29,77 31,60 31,76
10. Sirly Tiik KJK Vike 28,24 X X 28,24

--------------------------------------------------------------------------------

Meeste 3000 m takistusjooks

1. Aleksei Saveljev Stamina SK 9.09,95
2. Martin Mooses KJS Sakala 9.11,60
3. Kaupo Tiislär Rapla JK 9.16,68
4. Ilvard Eeriksoo Kuusalu SK 9.18,18
5. Margus Koor KJK Lõunalõvi 9.49,15
6. Priit Aus KJK TIPP 9.49,19
7. Paavo Vaher Pärnumaa SL 10.11,22
8. Tambet Tallo KJK Viimane Ring 10.13,75
9. Kristjan Vares VAK Staier 10.51,95
Taivo Stimmer Läänemaa KJK DNS

--------------------------------------------------------------------------------

Meeste 10 000 m

1. Taivo Püi Sportkeskus.ee 31.06,65
2. Margus Pirksaar Tartu Ü. ASK 32.36,69
3. Hasso Paap Tartu Ü. ASK 32.51,82
4. Henry Uljas Audentese SK 32.55,33
5. Allan Männi Nõmme KJK 32.57,68
6. Keio Kits VAK Staier 33.04,60
7. Elar Vulla KJK Vike 33.13,58
8. Ilja Nikolajev SK USPEX 33.26,78
9. Mario Mustasaar Tartu Ü. ASK 33.27,05
10. Kristo Reinsalu Sportkeskus.ee 33.36,27
11. Mart Andresson Tartu Ü. ASK 33.58,49
Jaanus Gross SK West Sport DNF
Taavi Tambur SK Pirita DNF

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste 3000 m takistusjooks

1. Jekaterina Patjuk Tartu Ü. ASK 10.37,54
2. Katrin Kuusk SS Marathon 11.03,28
3. Tatjana Jatsenko Tallinna SS Kalev 11.14,92
4. Roza Brõtkina Tallinna SS Kalev 12.01,36
5. Janika Ardel SK Beavers 12.23,76
6. Johanna Sepp Läänemaa KJK 12.25,55
7. Anneliis Vahtramäe VAK Staier 12.27,05
Olga Andrejeva SK Pirita DNS

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste 1500 m

1. Liina Tšernov (pildil) KJK TIPP 4.33,68
2. Margit Miller Nõmme KJK 4.45,02
3. Brit Veidemann Tartu SS Kalev 4.45,83
4. Merill Mägi Nõmme KJK 4.45,97
5. Jevgenia Mateitðuk Tallinna SS Kalev 4.54,61
6. Irina Surazakova KJK Kalev-Sillammäe 4.55,12
7. Elvira Petrova SK Dynamis 5.14,21
Olga Andrejeva SK Pirita DNS
Kristina Dolmatova Tallinna SS Kalev DNS

--------------------------------------------------------------------------------

Naiste 100 m tõkkejooks
Eeljooks

1. Mirjam Liimask Tartu Ü. ASK 13,64Q
2. Kristi Kiirats Nõmme KJK 13,69Q
3. Jaanika Meriküll Tartu Ü. ASK 13,95q
4. Reeta Pere Tartu SS Kalev 14,41q
5. Liina Lukin SK Leksi 44 14,43q
6. Ebe Reier Pärnumaa SL 14,52q
7. Kaia Utsal Tartu Ü. ASK 14,65q
8. Moonika Kallas KJK Kose 2000 14,81q
9. Anna Makarova Tartu Ü. ASK 14,81
10. Kairit Olenko Läänemaa KJK 14,87
11. Hege Mardiste Tallinna SS Kal 14,91
12. Ingrid Jukk Tartu Ü. ASK 15,32
Teele Palumaa SK Leksi 44 DNS

1. Eeljooks
Tuul: +0,3

1. Mirjam Liimask Tartu Ü. ASK 13,64Q
2. Ebe Reier Pärnumaa SL 14,52q
3. Kaia Utsal Tartu Ü. ASK 14,65q
4. Moonika Kallas KJK Kose 2000 14,81q
5. Kairit Olenko Läänemaa KJK 14,87
6. Hege Mardiste Tallinna SS Kal 14,91

2. Eeljooks
Tuul: +1,7

1. Kristi Kiirats Nõmme KJK 13,69Q
2. Jaanika Meriküll Tartu Ü. ASK 13,95q
3. Reeta Pere Tartu SS Kalev 14,41q
4. Liina Lukin SK Leksi 44 14,43q
5. Anna Makarova Tartu Ü. ASK 14,81
6. Ingrid Jukk Tartu Ü. ASK 15,32
Teele Palumaa SK Leksi 44 DNS

--------------------------------------------------------------------------------

Meeste 110 m tõkkejooks
Eeljooks

1. Rene Oruman Tartu Ü. ASK 14,27Q
2. Andres Raja KJK Lõunalõvi 14,35Q
3. Riho Õll Nõmme KJK 14,35q
4. Tarmo Riitmuru KJS Sakala 14,97q
5. Rauno Kirschbaum SK Altius 15,00q
6. Meelis Kosk Tartu Ü. ASK 15,06q
7. Kalle Teearu KJS Sakala 15,30q
8. Rolf Saarna Tartu Ü. ASK 15,43q
9. Tanel Türk KJK TIPP 15,79
10. Jüri Org SK Leksi 44 15,88
11. Kermo Rannamäe SK Altius 16,94
12. Mikk-Mihkel Arro KJK Vike 32,08

1. Eeljooks
Tuul: +2,3

1. Rene Oruman Tartu Ü. ASK 14,27Q
2. Tarmo Riitmuru KJS Sakala 14,97q
3. Meelis Kosk Tartu Ü. ASK 15,06q
4. Tanel Türk KJK TIPP 15,79
5. Kermo Rannamäe SK Altius 16,94
6. Mikk-Mihkel Arro KJK Vike 32,08

2. Eeljooks
Tuul: 0,0

1. Andres Raja KJK Lõunalõvi 14,35Q
2. Riho Õll Nõmme KJK 14,35q
3. Rauno Kirschbaum SK Altius 15,00q
4. Kalle Teearu KJS Sakala 15,30q
5. Rolf Saarna Tartu Ü. ASK 15,43q
6. Jüri Org SK Leksi 44 15,88

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare