Avaalal 100 m tõkkejooksus sai Kalk kirja aja 14,93, kõrgushüppes ületas 1.65. Kuulitõukes jäi Kalgi tulemuseks 11.16, 200 m jooksus 25,97. Avapäeva lõpus hoidis Kalk 3052 punktiga 24. kohta. Teist päeva alustas eestlanna tulemusega 5.47 kaugushüppes, odaviskes jäi tulemuseks 40.21 ja 800 m jooksus 2.26,79. Eestlanna kogus seitsme alaga 5148 punkti.

Kuldmedali võitis Suurbritannia sportlane Niamh Emerson 6253 punktiga, hõbedale tuli 6225 punktiga austerlanna Sarah Lagger ning pronksile poolatar Adrianna Sulek 5939 punktiga.

Neljapäeval oli võistlustules Karl Erik Nazarov 400 m tõkkejooksus. Ta sai eeljooksus ajaga 52,80 sekundit viienda koha ja edasi ei pääsenud. Nazarovi lõppkohaks 30nes.

Kolmapäeval tegi oma stardi Piibe Kirke Aljas, kes osales naiste 400 m tõkkejooksus. Eeljooksus kaotas Aljas lõpusirgel rütmi, komistas tõkkel ning kukkus. Kirja läks katkestamine.