5 Patryk Dobek (Poola) - 49,15
6 Jaak-Heinrich Jagor (Eesti) - 49,38
7 Jose Reinaldo Bencosme de Leon (Itaalia) - 49,33
8 Abdemalik Lahoulou (Alžeeria) - 48,84

Universiaadi finalistidest viis meest jõudsid tänavusel MM-il vähemalt poolfinaali. Juander Santos jooksis maailmameistrivõistluste finaalis ja sai ajaga 49,04 kuuenda koha. Neljandast kohast jäi lahutama vaid viis sajandikku. Londoni poolfinaalis jooksis ta oma hooaja parima 48,59.

MM-i poolfinaalis jooksid universiaadi finalistidest veel alžeerlane Lahoulou (49,33), poolakas Dobek (49,40), Itaalia esindaja Bencosme de Leon (50,29) ja Jagor (50,43).

Taipei erilistes oludes võib aga finaali suurimaks soosikuks olla hoopis kohalik mees Chen, kes eilsetes poolfinaalides näitas paremuselt päeva teist aega 49,37 sekundit.

Finaali saab otsepildis vaadata SIIT!

Naiste 400m tõkkejooksus tuli universiaadi võitjaks Itaalia koondislane Ayomide Temilad Folorunso ajaga 55,63.