BIG Kuldliiga etapi tulemused

 (11)
Ksenija Balta
Päevaleht/Pressifoto

Kolmaspäeval toimus Tallinna Spordihallis kergejõustiku võistlussarja BIG Kuldliiga talvehooaja II etapp.

Tulemused:
Teivas, M
1. Mareks Arents LAT 510
2. Karlis Pujats LAT 470
3. Hendrik Themas Elite Sport 470
4. Kristo Rudissaar Contra 450
5. Atis Vaisjuns LAT 440
6. Ragne Amandus Contra 420
7. Edgars Erins LAT 420
Janis Krauklitis LAT NH
Artur Kummer Rapla JK NH
Gert Rahnel SK Kivilind DNS

Teivas N
1. Lembi Vaher, Nõmme KJK 395
2. Kristina Ulitina, SS Kalev 385
3. Maarja Pärs, Contra 340
4. Merilin Iital, Elite Sport 300
Sigrid Toom, Altius NH

60m TA
1. Merli Lill, Staier 7,96
2. Kärt Viltrop, TÜASK 7,99
2. Grete Sadeiko, Järvala 7,99
4. Triin Vaima, Elite Sport 8,09
5. Annika Sakkarias, Elite Sport 8,10
Anni Tolk, Elite Sport 8,30

60m PA
1. Rain Kask, Altius 7,35
2. Maksims Petrakovs, LAT 7,43
3. Mihhail Bassarovski, Narvic 7,49
4. Andres Ustov, Kuusalu 7,69
5. Emils Kucins, LAT 7,79
6. Janis Springis, LAT 7,93

60m N
1. Ksenija Balta, SS Kalev 7,40
2. Ebe Reier, Tallinnmeeting 7,73
3. Anastassia Semjonova, Visa 7,81
4. Þanna Vladimirova, Narvic 7,94
5. Anita Maksimova, TÜASK 8,02
6. Janika Jaago, Elite Sport 8,29

60m M
1. Maris Grenins LAT 6,93
2. Vitalijs Pimans LAT 6,97
3. Taavi Liiv Lõunaluvi 6,99
4. Edgars Erins LAT 7,12
5. Sten Pults Rapla JK 7,21
6. Ahto Kree 7,22
7. Hendrik Hunt Altius 7,27
8. Kristaps Locs LAT 7,33
9. Lauri Kadakas SS Kalev 7,47
10. Mikk Maimann Järvala 7,50
11. Karlis Spelmanis LAT 7,53
12. Juri Kondrjatev Pirita 7,53
13. Armands Berzins LAT 7,58

Kaugushüpe N
1. Sirkka-Liisa Kivine, TÜASK 6,26
2. Veera Baranova, EMÜ SK 5,88
3. Liina Utsal, TÜASK 5,67
4. Helen Hunt, TÜASK 5,43
5. Linda Pajo, TÜASK 5,16
6. Elena Kuznetsova, TÜASK 5,07

60m tj M
1. Rene Oruman, TÜASK 8,03
2. Rauno Kirschbaum, Altius 8,23
3. Maris Grenins, LAT 8,27
4. Lauri Luhasalu, Leksi 44 8,35
5. Meelis Kosk, TÜASK 8,39
6. Valeri Jeršov, Audentes 8,46
7. Jass Murutalu, Kose 2000 8,47
8. Armands Berzins, LAT 8,51
9. Allar Staskevitš, Sakala 8,73
10. Rolf Saarna, TÜASK 8,75
11. Kermo Rannamäe, TÜASK 8,92
Janis Krauklitis, LAT DNS
Kristjan Rahnu, Rahnu Team DNS
Kermo Rudissaar, Järvala DNS

60m tj N
1. Mirjam Liimask, TÜASK 8,34
2. Kristi Kiirats, Nõmme 8,45
3. Kadri Viigipuu, TÜASK 8,53
4. Jaanika Meriküll, TÜASK 8,55
5. Ebe Reier, Tallinnmeeting 8,88
6. Pille-Riin Toomsalu, Saare 9,21
Kaia Utsal, TÜASK DNS

Kaugushüpe M
1. Tõnis Sahk Audentes 7.85
2. Maris Grenins LAT 7.45
3. Hendrik Hunt Altius 7.05
4. Spartak Ljasenko Raesport 6.88
5. Rain Kask Altius 6.81
6. Valeri Jeršov Audentes 6.80
7. Martin Saar Lõunalõvi 6.72
8. Anton Barõšnikov Audentes 6.51
9. Raivis Zirups LAT 6.50
10. Kristaps Locs LAT 6.48
11. Evgeni Litvin Pirita 4.42
Herlet Kivima SS Kalev NM
Atis Vaisjuns LAT DNS

800m N
1. Egle Balciunaite LTU 2.07,31
2. Anna Titova LAT 2.10,49
3. Maria Leosk SS Kalev 2.11,78
4. Liina Tšernov TÜASK 2.12,25
5. Jevgenia Mateitšuk SS Kalev 2.16,36
6. Janika Ardel Beavers 2.20,46
7. Anastija Preobrazenska LAT 2.21,85
8. Viktorija Stirane LAT 2.28,95

Kõrgushüpe M
1. Marko Aleksejev Audentes 217
2. Normunds Pupols LAT 217
3. Toms Andersons LAT 214
4. Martins Karabesko LAT 211
5. Karl Lumi SS Kalev 208
6. Romet Mihkels Altius 200
6. Tarmo Saar Järvala 200
8. Nauris Bloks LAT 195
9. Janis Vaivods LAT 190
Emils Kucins LAT NH

Kõrgushüpe N
1. Anna Iljuštšenko TÜASK 185
2. Kristel Lääts Nõmme 185
3. Natalia Cakova LAT 182
4. Ilva Bikanova LAT 173
5. Irene Pregazzi ITA 165
6. Teele Palumaa Fortis 165
7. Britta Nool Audentes 165

800m M
1. Vitalij Kozlov LTU 1.51,06
2. Dmitrijs Jurkevics LAT 1.51,52
3. Madis Vestel Kose 2000 1.53,28
4. Vahur Vainu Rapla JK 1.57,41
5. Kaarel Lilleoja Stamina 1.57,69
6. Mart Soesson SS Kalev 2.00,61
7. Viljar Jorro Lõunalõvi 2.01,74
8. Indrek Reinsoo sportkeskus.ee 2.05,41
9. Madis Loit Active TC 2.05,44
10. Marek Luts VIraaz 2.06,72
11. Taavi Kaiv Stamina 2.06,81
12. Raul Liebenau Maret-Sport 2.07,93
13. Taavi Tubilis Pirita 2.20,51
Edvins Purvins LAT DNS

Kuul M
1. Maris Urtans LAT 19,71
2. Raigo Toompuu Nõmme 18,94
3. Kim Christensen DEN 18,78
4. Roland Mändla Audentes 17,53
5. Asner Kolla Sakala 16,32
6. Raido Kalbach Altius 16,14
7. Mikk Pahapill Stamina 15,15
Genro Paas Saare NM
Andrus Niit Emmaste DNS

Kuul N
1. Anu Teesaar Nõmme 16,01
2. Leana Vahter Saare 13,63
3. Marit Mänd ALEM 11,95
4. Katrin Pabbo TIPP 10,89

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare