BIG Kuldliiga esimese etapi tulemused

 (21)
Marek Niit
Päevaleht/Pressifoto
Tulemused:
Naiste teivashüpe:
1 Lembi Vaher Nõmme 3.52
2 Maarja Pärs Contra 3.42
3 Sigrid Toom Altius 3.32
4 Alise Dimante LAT NM

Meeste teivashüpe
1 Mareks Arents LAT 4.87
2 Eigo Siimu Sakala 4.82
3 Karlis Pujats LAT 4.72
4 Gert Rahnel Kivilind 4.62
5 Tarmo Riitmuru Sakala 4.52
6 Kermo Rudissaar Contra 4.52
7 Pauls Pujats LAT 4.32
8-9 Henry Hoolma Altius 4.22
8-9 Eigo Kärdi Nõmme 4.22
10 Hendrik Themas Elite Sport 4.22
Artur Kummer Rapla JK NM

Meeste vasaraheide
1 Igors Sokolovs LAT 72.58
2 Indrek Masing Contra 63.24
3 Margus Hunt Sakala 62.46
4 Mart Olman Audentes 61.22
5 Martti Merila Audentes 57.70
6 Mauri Zahkna Rapla JK 55.90
7 Ragnar Mikomägi Audentes 51.94
8 Neemo Kull Järvala 51.36
9 Indrek Neeme Sakala 50.56
10 Imre Soilts Audentes 47.42
11 Henry Sinivee SS Kalev 45.26
12 Timo Uibopuu Kose 2000 44.10
13 Aleksandr Titov LAT 29.84

Naiste vasaraheide
1 Kadri-Liis Vähi Audentes 47.08
2 Madli Kasemaa Contra 43.64
3 Kadri Paat Saare 38.40
4 Katrin Pabbo TIPP 34.54
5 Elena Kuznetsova TÜASK 34.16

Naiste odavise
1 Jana Trakmann Nõmme 49.47
2 Anna Tamm Nõmme 45.59
3 Grit Šadeiko TÜASK 41.54
4 Britta Jäärats TÜASK 39.10
5 Kelly-Ann Laine Maret-Sport 36.57

Meeste 110m tj
1 Rene Oruman TÜASK 14,23
2 Mikk Pahapill Stamina 14,58
3 Rauno Kirschbaum Altius 14,7
4 Madis Kallas Saare 14,93
5 Mikk-Mihkel Arro Vike 14,94
6 Riho Õll Nõmme 14,97
7 Valeri Jeršov Audentes 15,56
8 Jass Murutalu Kose 2000 15,64
9 Rolf Saarna TÜASK 15,99
10 Jaak-Heinrich Jagor Altius 16,37
Kermo Rannamäe TÜASK DNF

Naiste kõrgushüpe
1 Irina Glavatskikh RUS 1.83
2 Grete Udras Maret-Sport 1.80
3 Xenia Kostrykina Tsefei 1.75
4 Natalija Cakova LAT 1.75
5 Linda Treiel Saare 1.70
6 Ingrid Jukk TÜASK 1.65
7 Jevgenija Kljatsenko Tsefei 1.60
8 Anna Iljustsenko TÜASK DNS
9 Helerin Vunk TÜASK DNS

Meeste kuulitõuge
1 Taavi Peetre TÜASK 19.71
2 Maris Urtans LAT 19.51
3 Raigo Toompuu SS Kalev 18.91
4 Oleg Korotkov RUS 18.70
5 Andrus Niit Emmaste 17.98
6 Raido Kalbach Altius 15.67

Naiste kuulitõuge
1 Anu Teesaar Nõmme 15.51
2 Kelly-Ann Laine Maret-Sport 11.44
3 Katrin Pabbo TIPP 10.83
4 Kirke Kirt Maret-Sport 10.59

Meeste kaugushüpe
1 Tõnis Sahk Audentes 7.75
2 Jaanus Uudmäe Nõmme 7.74
3 Madis Kallas Saare 7.16
4 Igor Brjuhhov Pirita 7.11
5 Valeri Jerðov Audentes 7.03
6 Guntis Berzins LAT 6.99
7 Spartak Ljasenko Raesport 6.95
8 Hendrik Hunt Altius 6.92
9 Riho Õll Nõmme 6.89
10 Mikk-Mihkel Arro Vike 6.81
11 Raigo Saar Saare 6.78

Naiste 100m tj
1 Mirjam Liimask TÜASK 13,83
2 Kadri Viigipuu TÜASK 13,90
3 Jaanika Meriküll TÜASK 14,06
4 Aiga Grabuste LAT 14,09
5 Ebe Reier Tallinnmeeting 14,16
6 Kristi Kiirats Nõmme 14,17
7 Kaie Kand Saare 14,32
8 Moonika Kallas Kose 2000 14,91
9 Ingrid Jukk TÜASK 15,03
10 Anne Viskov Lõunalõvi 15,06
11 Berit Jürgenson Tallinnmeeting 15,65
Linda Treiel Saare DNS

Meeste odavise
1 Mihkel Kukk Harta 80.99
2 Marko Jänes Sakala 77.53
3 Risto Mätas SS Kalev 76.77
4 Tanel Laanmäe Viraaz 70.91
5 Priit Dolenko Lõunalõvi 67.61
6 Ranno Koorep TÜASK 67.37
7 Margo Nõukas Vike 65.39
8 Kristo Galeta SS Kalev 65.00
9 Timo Moorast Leksi 44 64.71
10 Urmas Lainemurd SS Kalev 63.71

Naiste 100m
1 Ebe Reier Tallinnmeeting 12,15
2 Jelizaveta Brõzgina UKR 12,29
3 Anastassia Semjonova Visa 12,52
4 Anita Maksimova TÜASK 12,75
5 Merli Lill Staier 12,75
6 Kaisa-Piia Pedajas Nõmme 13,05
7 Diana Teder TÜASK 13,06
8 Marili Köster Vike 13,44
9 Zanna Vladimirova Narvic 13,49
10 Kätlin Kampus Sakala 13,55

Meeste 100m
1 Marek Niit Saare 10,47
2 Richard Pulst Audentes 10,92
3 Gatis Zalitis LAT 10,93
4 Ahti Michelson Nõmme 11,06
5 Andres Saaremõts TÜASK 11,22
6 Spartak Ljasenko Raesport 11,32
7 Taavi Tohvri Trt Kalev 11,33
8 Rauno Kirschbaum Altius 11,33

Meeste kõrgushüpe
1 Bogdan Bondarenko UKR 2.23
2-3 Toms Andersons LAT 2.16
2-3 Roman Jevgenjev RUS 2.16
4 Karl Lumi SS Kalev 2.10
5 Marko Aleksejev Audentes 2.05
6-7 Nauris Bloks LAT 2.00
6-7 Romet Mihkels Altius 2.00
8 Tarmo Saar Järvala 2.00
9-10 Tauri Roots Marathon 1.95
9-10 Magnus Kirt Maret-Sport 1.95
11 Janis Vaivods LAT 1.90

Meeste 1000m
1 Vitalij Gorlukovic LTU 2.24,54
2 Nikolai Vedehin TÜASK 2.25,41
3 Roman Fosti Stamina 2.25,78
4 Ragnar Lipp EMÜ SK 2.25,79
5 Kaarel Lilleoja SS Kalev 2.26,84
6 Madis Vestel Kose 2000 2.28,41
7 Marcus Pruuli TIPP 2.29,00
8 Vahur Vainu Rapla JK 2.32,81
9 Renel Rünk Vike 2.33,54
10 Dmitri Hartsevnikov Sillamäe 2.34,18
11 Andreas Soome Audentes 2.36,27
12 Kaarel Kivistik SS Kalev 2.39,05
13 Oliver Tsarski SS Kalev 2.40,98
14 Kaupo Pilder Marathon 2.42,43
15 Margus Gering sportkeskus.ee 2.43,01
16 Marek Luts Viraaž 2.43,81
17 Jevgeni Litvin SS Kalev 2.45,47
18 Deniss Urjadnikov Sillamäe 2.50,53
Oleg Lobanov UKR DNF
Madis Loit Active TC DNS

Meeste kettaheide
1 Mikita Nesterenko UKR 62.51
2 Dmitri Isnjuk UKR 59.82
3 Märt Israel Audentes 58.33
4 Oskars Silcenoks LAT 56.18
5 Margus Hunt Sakala 55.79
6 Priidu Niit Emmaste 48.29
7 Mikk Pahapill Stamina 47.86
8 Allan Sadul Emmaste 45.87
9 Neemo Kull Järvala 45.16
10 Päärn Brauer Leksi 44 44.87
11 Kalle Reinart Sakala 44.23
12 Aleksei Krainov Nõmme 44.00
13 Mikk-Mihkel Arro Vike NM

Loe veel

Naiste 200m
1 Egle Uljas Elite Sport 25,05
2 Anastassia Semjonova Visa 25,24
3 Ebe Reier Tallinnmeeting 25,42
5 Anna Titova LAT 25,66
6 Anita Maksimova TÜASK 26,58
7 Diana Teder TÜASK 26,89
8 Kersti Miller Nõmme 26,97
9 Viktorija Stirane LAT 28,31
10 Dane Must SS Kalev DNS

Naiste kaugus:
1 Olga Balajeva RUS 6.59
2 Sirkka-Liisa Kivine TÜASK 6.28
3 Aiga Grabuste LAT 6.28
4 Olga Linder RUS 6.25
5 Grit Šadeiko TÜASK 5.97
6 Anna Tamm Nõmme 5.83
7 Merilyn Uudmäe Nõmme 5.69
8 Anne Viskov Lõunalõvi 5.54
9 Kaisa-Piia Pedajas Nõmme 5.51
10 Jaanika Meriküll TÜASK 5.50
11 Moonika Kallas Kose 2000 5.48
12 Liina Utsal TÜASK 5.43
13 Elen Viikmann SS Kalev 5.16

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare