BIG Kuldliiga avaetapi tulemused

 (19)
Ksenija Balta
Foto: DELFI

Kolmapäeva õhtul toimus Lasnamäe hallis Eesti kergejõustiku võistlussarja BIG Kuldliiga talvehooaja avaetapp.

Poisid A 60m jooks:
1. Rasmus Rooks Active TC 7,23
2. Markus Ellisaar TÜ\ASK 7,46
3. Brusly Konrad Pirita 7,58
4. Rasmus Mägi TÜ\ASK 7,77
Mihhail Bassarovki Narvic DNS

Mehed 60m:
1. Maris Grenins LAT 6,88
2. Martynas Jurgilas LTU 6,93
3. Zilvinas Adomavicius LTU 6,93
4. Richard Pulst Audentes 7,00
5. Ricardas Reimaris LTU 7,13
6. Ahto Kree Sakala 7,19

Tüdrukud A 60m jooks:
1. Kärt Viltrop TÜ\ASK 7,99
2. Siiri Ladva TÜ\ASK 8,15
3. Anna Hokkonen Pirita 8,40
4. Greta Kalvi TÜ\ASK 8,48

Naiste 60m:
1. Ksenija Balta SS Kalev 7,43
2. Audra Dagelyte LTU 7,43
3. Edita Lingyte LTU 7,49
4. Ebe Reier Tallinnmeeting 7,69
5. Kaire Leibak Trt Kalev 7,75
6. Silvija Pesakaite LTU 7,94

Meeste 60m tj:
1. Rene Oruman TÜASK 8,02
2. Maris Grenins LAT 8,13
3. Mikk-Mihkel Arro Vike 8,30
4. Edgars Skadmanis LAT 8,36
5. Lauri Luhasalu Leksi 44 8,38
6. Kermo Rannamäe TÜASK 8,45
7. Aigar Kukk Trt Kalev 8,56
8. Tarmo Riitmuru Sakala 8,57
9. Ranel Rünk Vike 8,59
10. Jass Murutalu Kose 2000 8,72
Rolf Saarna TÜASK DNS
Valeri Jeršov Audentes DNS
Madis Kalllas Saare DQ

Naiste 60m tj:
1. Mirjam Liimask TÜASK 8,31
2. Kadri Viigipuu TÜASK 8,46
3. Kristi Kiirats Nõmme 8,63
4. Jaanika Meriküll TÜASK 8,75
5. Kaia Utsal TÜASK 8,84
6. Ingrid Jukk TÜASK 9,01
7. Moonika Kallas Kose 2000 9,07
8. Anna Makarova TÜASK 9,18
Ebe Reier Tallinnmeeting DNS

Naiste 800m:
1. Egle Balciunaite LTU 2.06,32
2. Olesja Tuurina RUS 2.06,47
3. Anna Titova LAT 2.10,44
4. Maria Leosk SS Kalev 2.11,29
5. Maria Valtanen FIN 2.12,20
6. Kaisa Tyni FIN 2.13,29
7. Margit Miller Sportkeskus.ee 2.19,34
8. Irina Surazakova Sillamäe 2.22,45
9. Katrin Kekkonen Pirita 2.25,17
Sonja Salo FIN DNS

Naiste kaugus:
1. Ksenija Balta SS Kalev 6,41
2. Kaire Leibak Trt Kalev 6,36
3. Anna Nazarova RUS 6,32
4. Sirkka-Liisa Kivine TÜ\ASK 6,10
5. Veera Baranova EMÜ SK 6,06
6. Moonika Kallas Kose 2000 5,68
7. Anna Tamm Nõmme 5,58
8. Anna Hokkonen Pirita 5,45
9. Liina Utsal TÜ\ASK 5,40
10. Kaisa-Piia Pedajas Nõmme 5,26
11. Elena Kuznetsova TÜ\ASK 5,18
12. Elen Viikmann SS Kalev 5,12

Meeste 800m:
1. Dmitrijs Milkevics LAT 1.48,51
2. Vitalij Kozlov LTU 1.50,44
3. Mikko Lahtio FIN 1.50,94
4. Roman Fosti Stamina 1.51,40
5. Mindaugas Norbutas LTU 1.52,19
6. Madis Vestel Kose 2000 1.52,92
7. Egidijus Svegzda LTU 1.54,06
8. Dmitri Hartðevnikov Sillamäe 1.59,38
9. Renel Rünk Vike 1.59,78
10. Mart Soesson SS Kalev 1.59,92
11. Oliver Tsarski SS Kalev 2.01,22
12. Madis Loit Active TC 2.03,18
13. Marek Luts Viraaz 2.04,76
Ahti Michelson Nõmme DNF
Vygantas Juskevicius LTU DNS

Naiste kuulitõuge:
1. Anu Teesaar Nõmme 15,39
2. Leana Vahter Saare 13,04
3. Katrin Pabbo TIPP 10,78

Meeste kuulitõuge:
1. Maris Urtans LAT 18,71
2. Egor Malinkin RUS 18,27
3. Andrus Niit Emmaste 17,66
4. Roland Mändla Audentes 17,22
5. Asner Kolla Sakala 16,52
6. Raido Kalbach Altius 15,80
7. Rene Oruman TÜ\ASK 13,88
Genro Paas Saare NM

Naiste 200m:
1. Alexandra Sorokina RUS 24,04
2. Audra Dagelyte LTU 24,20
3. Edita Lingyte LTU 24,53
4. Anastasia Semjonova Visa 24,84
5. Kristi Kiirats Nõmme 25,15
6. Jurate Kuridirkaite LTU 25,19
7. Ieva Zunda LAT 25,19
8. Siiri Ladva T\ASK 25,40
9. Anita Maksimova TÜ\ASK 26,16
10. Dane Must SS Kalev 26,20
11. Julia Krasnova TÜ\ASK 26,21
12. Krisly Viidikas Järvala 26,43
13. Silvija Pesakaite LTU 26,59
14. Šanna Vladimirova Narvic 26,72
15. Elen Viikmann SS Kalev 27,07

Naiste teivashüpe:
1. Kristina Ulitina SS Kalev 385
2. Lembi Vaher Nõmme 370
3. Marie Siimpoeg Kivilind 300

Meeste 200m:
1. Henri Sool Altius 21,80
2. Taavi Liiv Lõunalõvi 21,87
3. Zilvinas Adomavicius LTU 21,92
4. Egidijus Dailys LTU 21,99
5. Richard Pulst Audentes 22,42
6. Audrius Simkevicius LTU 22,68
7. Lauri Birkan Nõmme 22,72
8. Ahto Kree Sakala 22,87
9. Mikk Joorits Vike 23,14
10. Roman Kohtov TÜASk 23,16
11. Rasmus Rooks Active TC 23,33
12. Egon Keinaste Vike 23,33
13. Jass Murutalu Kose 2000 23,37
14. Madis Pääbo Active TC 23,37
15. Mikk Maimann Järvala 23,63
16. Hendrik Liblik Järvala 24,00
17. Mehis Muru Järvala 24,41
18. Juri Kondratjev Pirita 24,58
Artjom Petuhov TÜASK DQ

Meeste teivashüpe:
1. Aigar Kukk Trt Kalev 490
2. Marek Arent LAT 480
3. Karlis Pujats LAT 460
4. Egon Keinaste Vike 440
5. Hendrik Themas Elite Sport 420
Veiko Kriisk TÜ\ASK NH
Gert Rahnel Kivilind NH
Martin Sisas Rapla JK NH
Eigo Kärdi Nõmme DNS

Naiste kõrgus:
1. Irina Glavatskikh RUS 182
2. Anna Iljustsenko RUS 179
2. Natalia Cakova LAT 179
4. Kristel Lääts Nõmme 179
5. Moonika Kallas Kose 2000 165
6. Eleriin Haas Altius 165
7. Helerin Vunk TÜASK 160
7. Marta Tanaga Pirita 160
7. Britta Nool Audentes 160

Meeste kõrgus:
1. Jussi Viita FIN 208
2. Marko Aleksejev Audentes 208
3. Toms Andersons LAT 205
4. Romet Mihkels Altius 200
4. Tarmo Saar Järvala 200
6. Karl Lumi SS Kalev 200
7. Nauris Bloks LAT 195
8. Tauri Roots Marathon 195
9. Janis Vaidovs LAT 195

Meeste kaugus:
1. Tõnis Sahk Audentes 7,80
2. Andrejs Maskancevs LAT 7,68
3. Gerri Pärson Leksi 44 7,43
4. Jaanus Uudmäe Nõmme 7,42
5. Maris Grenins LAT 7,42
6. Dmitriy Abramov RUS 6,96
7. Tarmo Riitmuru Sakala 6,92
8. Spartak Ljašenko Rae Sport 6,91
9. Justinas Grainys LTU 6,75
10. Mikk-Mihkel Arro Vike 6,70
11. Mihkel Saks Contra 6,52
12. Valeri Jeršov Audentes 6,51
13. Martin Sisas Rapla JK 6,31
Igor Brjuhhov Pirita DNS

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare