Kolm katset 1.92-l veel edu ei toonud. Kokku oli võistlejaid üle saja ning näidati veel mitmeid häid tulemusi, teatab EASL.

Kadri Viigipuul jäi 60 meetri tõkkejooksus vaid üks kümnendiksekund isiklikust rekordist vajaka - võiduaeg oli 8,30. Raigo Saar (TLÜ) võitis meeste kaugushüppe 6.90-ga.

60 meetri jooksu finaalis oli parim Elmo Krumm (TLÜ) ajaga 7,02, meeste kõrgushüppe võitis Karl Lumi (TTK), ületades 2.09 esimesel katsel. Naiste 800 meetri jooksu võitis Jekaterina Patjuk (TÜ) 2.14,77-ga.

Meeste 200 meetri sprindis oli kiireim Henri Sool (TTÜ) ajaga 22,07. Meeste 1500 m distantsil oli kiireim Roman Fosti (TTÜ) 3.56,69-ga.

Tartu võistlused olid ka esimene katsevõistlus suveuniversiaadi koondise moodustamisel. XXV suveuniversiaad toimub 1.- 12. juulini Belgradis.