Kettaheites rõõmustas Gerd Kanter publikut esikoha ning enda hooaja paremuselt teise tulemuse 67.30-ga. Märt Israel oli 63.19-ga teine ning austerlane Gerhard Meyer kolmas 60.39-ga.

Naiste kõrgushüppes võttis järjekordse etapivõidu Anna Iljuštšenko Daegu MM-i B-normatiivi tähistava 1.92-ga. Pärast kolme etappi liigub Iljuštšenko jätkuvalt jackpoti graafikus. Põhjust rõõmustamiseks oli ka kaugushüppe isikliku rekordi 6.89 võitnud venelannal Olga Balajeval, kes selle tulemusega ühtlasi maailma hooaja edetabelis 5 parima sekka tõusis. Balajeva järel oli teine lätlanna Lauma Griva (6.76). Teivashüppes ületas ukrainlanna Hanna Šeleh esikohaväärilise 4.18.

100 meetri kiireima aja jooksis lätlanna Jekaterina Cekele (12,06). 400 meetri jooksu parim oli venelanna Anna Oreškina (54,24), talle järgnesid lätlanna Aiga Grabuste (55,43) ja Dane Must (56,22). 10 000 meetri jooksus teenis esikoha ja ühtlasi ka Eesti meistri tiitli Liina Luik (36.52,82), väljaspool arvestust võistelnud etiooplanna Asmerawork Bekele Wolkeba sai ajaks 35.59,84.

Naiste kettaheites teenis esikoha Eha Rünne (51.16) ning vasaraheites oli parim Kati Ojaloo (52.99).

Meeste kaugushüppes oli põnev võitlus Jaanus Uudmäe, Meelis Siimsoni ning venelase Vassili Kopeikini vahel, millest võitjana väljus Jaanus Uudmäe (7.69). Kaksikvõidu kindlustas Eestile uue isikliku rekordiga Siimson (7.62), sama tulemuse hüpanud Kopeikinit edastas Siimson paremuselt teise katse tulemusega. Teivashüppes tagas Kermo Rudissaarele esikoha 4.78.

100 meetri jooksu esikoha võitis isikliku rekordiga ainsana alla 11 sekundi sprintinud Martin Männik (10.90). Venelane Juri Trambovetski võitis 400 meetri jooksu ajaga 47,64, kiireima eestlasena oli Rivar Tipp lätlase Janis Baltussi (47,96) järel hooaja parima tulemusega (48,77) kolmas. 1500 meetri jooksus noppis ukrainlane Oleksandr Borisjuk (3.44,91) esikoha ligi pooleteise sekundiga isiklikku rekordit parandanud Keio Kitse (3.47,61) ees, kolmas oli Roman Fosti (3.51,68). 10 000 meetri jooksu esikoha ja Eesti meistri tiitli teenis Taivo Püi (30.32,00).

Odaviskes võttis esikoha tugeva lätlase ja ukrainlase ees Risto Mätas (79.86). Teiseks jäänud Zigismunds Sirmaisi odakaare pikkuseks mõõdeti 79.36 ning Oleksandr Pjatnitsijal 77.80. Nii vasaraheites kui ka kuulitõukes läksid esikohad Ukrainasse. Vasaraheites võimutses Oleksi Sokorski (75.67) Martin Lehemetsa (61.27) ees. Kuulitõuke parimaks osutus Andrei Borodkin (19.40), Raigo Toompuu oli uue hooaja tippmargiga (18.12) teine.

Järgmine BIGBANK Kuldliiga etapp toimub 12. juulil Jõgeva staadionil.