Finišiheitluses napsas esikoha Michael Albasini (Orica-GreenEdge). Šveitslasele järgnesid Jarlinson Pantano (IAM Cycling) ja Julian Alaphilippe (Etixx-QuickStep).

Taaramäe sõitis peagrupil eest 15 km enne mägise etapi lõppu ning juhtis viis kilomeetrit hiljem juba 25 sekundiga. Kui finišini jäi kaks kilomeetrit, püüti eestlane siiski kinni. Taaramäe finišeerus peagrupi lõpus 49. kohal ning sai võitjaga sama aja (4:21.43).

Albasini tõusis tänu võidule ka uueks üldliidriks. Ta edestab nüüd tiimikaaslast Ivan Santaromitat ja Chris Froome`i (Sky) 10 sekundiga. Taaramäe jagab üldarvestuses 13.-16. kohta, kaotades liidrile 27 sekundiga.

Senine liider Geraint Thomas (Sky) lõhkus 22 km enne finišit rattal kummi, jäi maha ja peagruppi enam kätte ei saanudki. Lõpuks kogunes Thomasel kaotust üle nelja minuti.