Vaid kahe sekundiga kaotas võitjale Henno Puu (AT Sport Team), kolmandana veeres üle finišijoone Viljar Kannimäe (Saksa Automaatika ProTeam). Naistest oli kiirem Greete Steinburg ajaga 1:45.58.

Vahur Valvas oli maastikurattal teist korda ja tuli starti ilma igasuguste ootusteta. „Tegin talikrossi kaasa ja ausalt öeldes oli Elva sõit minu esimene selle hooaja maastikurattamaraton. Kui sõitjate nimekirja vaadata, siis on mul võidu üle hea meel, sest oma jõu poolest peaksin ma pigem tagapool olema. Ilmselt oli tegu heade asjaolude kokkulangevusega,“ ütles võitja.

20 km noorte- ja matkasõidu distantsi võitis ülekaalukalt Caspar Austa õpilane Madis Mihkels, kelle jaoks oli see ühtlasi Bosch Eesti Maastikurattasarja poolmaratoni neljas etapivõit. M14-klassis võistelnud rattaäss läbis trassi ajaga 46.08.

Kokku startis Bosch Eesti Maastikurattasarja kuuenda etapi põhidistantsil 404 ratturit, noorte- ja matkasõidul 124 ratturit ning lastesõitudel tegi kaasa 120 noort tulevikutähte.