blogis kirjutab Mandri, et kukkus mõnisada meetrit enne finišijoont ja tunne nagu peksa saanud koeral, kõik kohad on kanged.

"Lõpus tehti ka finišit 14. koha peale. Ise arvasin,et jõuame kümnenda koha peale ja kuna Europe Touri punkte saavad 12 esimest, siis läksin ka proovima (tegin suure vea). 200m enne finišit hakkasin vasakust servast päris hästi ettepoole spurtima ja tundsin, et suudan paremal käel spurtivat punti kiiruste vahe arvestades joonel edastada. Samal hetkel aga paremal käel pundis possavõitlusel kaotas Dimitri Champion (Ag2r) juhitavuse ja lendas pundist välja külili mulle täpselt ette. Panin täie pingutuse pealt talle otse kümnesse. Tulemuseks oli pilbasteks sõidetud Zipp202 esijooks ja tugevat valu tegev selg ja kael. Champion viidi haiglasse uuringutele, oletavate luumurdudega. Samuti oli ta kiiver pilbasteks. Ise veeresin mõned minutid hiljem ikka üle finishijoone ka,et koht kirja saada.Lõpuprotokolli ikka parem vaadata kui su nime taga pole DNF."

Sõidu võitis jooksikute grupist prantslane Sandy Casar (FDJ). Mandri sai kirja 67. koha.