Barcelona piirkonnas toimunud tänase viimase etapi võitis Katjuša meeskonna venelane Aleksei Tsatevitš, kes alistas kahe mehe finišiduellis Primož Roglici (LottoNL – Jumbo), vahendab Rattauudised.ee.

Favoriitide grupp kaotas kahele jooksikule finišis 14 sekundit. Kolmandana ületas lõpujoone Jarlinson Pantano (IAM Cycling). Kangert lõpetas tänase etapi 12. positsioonil (+0.14), Taaramäe lõpetas etapi grupis, mis kaotas võitjale 5.47 ja sai 105. koha.

Kokkuvõttes hoidis Quintana oma edu lõpuni. Alberto Contador (Tinkoff) sai teise koha ning kolmandaks tõusis tänu täna saadud boonussekundile iirlane Daniel Martin (Etixx-QuickStep). Richie Porte (BMC) pidi leppima neljanda kohaga.

Kangert kaotas 7 etapi kokkuvõttes 2.06 ning sai 19. koha, Taaramäe 59. koha (+31.59).