„Kõik maailma parimad pojad on kokku tulnud,“ iseloomustab Räim lühidalt neid sõite. „Kõik World Touri tiimid osalevad, on väga suur vahe, kas neid on viis või viisteist. Kõikidel on vaid üks eesmärk – võita! Keskmine kiirus on nii üleval, kui veel olla saab. Kui vara maha jääd, siis ei ole midagi teha.“

Mis on Räime ja tema meeskonna Israel Cycling Academy eesmärgid sel hooajal, sellestki profirattur räägib. Ka sellest, miks ta tegi meeskonnaga vaid aastase lepingu, kuigi pakuti veel üht aastat lisaks.

Oma arengu kohta profina ütleb Räim: „Ma pole ühelgi aastal teinud sellist ulmelist arenguhüpet, mis oleks olnud palju parem eelmisest hooajast. Samas ma näen oma treeningunäitajaid, olen neid kasvatanud, ning selle pealt on tulnud ka areng. Kui välismaalastega, näiteks prantslastega, võrrelda, siis pigem aeglaselt. Mõned neist, kellega juunioride seas koos sõitsin ja siis alt üles vaatasin, on praeguseks juba rattasõidu lõpetanud. Mul küll sellist tunnet pole, et kõik oleks saavutatud või liiga lihtsalt tulnud.“

Veel saab ajakirja märtsinumbrist lugeda:

*Kuidas käib harrastajate velotuur Haute Route Alps – kolm mäge päevas, seitse päeva järjest.

*Kes oli Karl von Drais ja miks tema loodud ratta koopia on Eesti jalgrattamuuseumis.

*Raadioside velotuuridel – poolt ja vastu. Arvavad Tanel Kangert, Rein Taaramäe, Risto Usin, Jaan Kirsipuu, Riho Suun.

*Ka Eestil on oma käsitööjalgratas - viisteist sammu, et teha valmis ratas Velonia.

*Trekisõit kui jalgrattaspordi essents - on vaid tervikuks sulanud jalgratas ja rattur ning nende ühemõtteline eesmärk – panna! Aga miks siis tuleb selleks käia Leedus ja Soomes?

*Mis eesmärgi on endale seadnud uus rattatiim Cycling Tartu.

*Simple Session muutis ameeriklase Garrett Reynoldsi ja lätlase Madars Apse elu.

*Kes Eesti rattaproffidest sai hooajal 2017 kõige enam esikümne kohti.

Ja palju muud ka veel.