Kahjuks Lauri võistlus kinnisel sõjaväe territooriumil peetud sprindis kõige paremini ei sujunud: kolm 10-15-20 sekundit maksma läinud kehva teevalikut ja paar pisiviga ei andnud seekord suhteliselt lihtsal rajal enamat 12. kohast (kaotus võitjale 54 sekundit). Ehkki Lauri sõnul polnud ka füüsiline minek kõige teravam, oleks suuremate eksimusteta sõit ikkagi lubanud tal võidelda kõige kõrgemate kohtade eest.

Võistleva treener-esindajana MM-il kõik viis distantsi kaasa teinud Margus Hallikul viimaseks distantsiks enam suurt värskust alles polnud ning seekord tuli sprindis leppida 36. kohaga. Marek Karm ei teinud sprindidistantsil küll suuri orienteerumisvigu, kuid temal jäi selgelt puudu füüsilisest võimekusest ning tänasel päeval andis see 92 mehe seas 46. koha.

Meeste klassis võitis oma 13 MM-kulla venelane Anton Foliforov, hõbe kuulus 12-sekundilise kaotusega tiitlikaitsja Grigori Medvedevile. Pronksile sõitis end eile pika raja võitnud Krystof Bogarile (+0.14). Naiste seas kuulus MM-tiitel suurüllatusena soomlannale Henna Saarinenile.

Esmakordselt rattaorienteerumise noorte Euroopa meistrivõistlustel (W17 klassis) võistelnud Mari Linnusel polnud ka sprindis kõige parem päev ning ta sai 18. koha. Neidudest tuli Euroopa meistriks venelanna Alena Aksenova.