Kõrget kohta jahtis Vosman ka pühapäevasel viimasel etapil (109 km), kuid kukkumine finišikurvis nurjas lootused. Ta kuulus 16 jooksiku hulka, kes väikese vahega peagruppi edestasid. Vihmastes oludes kukkus jooksikutest finišikurvis neli ratturit.

Peagrupp kaotas esimestele lõpujoonel vaid 7 sekundit, suure grupi esimese mehena sai etapil 13. koha Aksel Nõmmela. Etapivõidu kirjutas enda nimele sakslane Remy Mertz (ColorCode – Acquality Protect). Sõit oli äärmiselt kiire, võitja keskmine kiirus 49,03 km/h.

Üldarvestuses kuulus esikoht hollandlasele Tim Ariesen´ile (Cyclingteam Jo Piels). Vosman kaotas tuuri kokkuvõttes 43 sekundiga ja teenis 15. koha. Nõmmela oli 78. (+9.05), Karl Arnold Vendelin 99. (+20.05) ja Silver Mäoma 105. (+34.36).