185 kilomeetri pikkuse sõidu võitis kuue mehe grupifinišis Stijn Steels (Topsport Vlaanderen – Baloise), vahendab Rattauudised.ee.

Raid rääkis pärast sõitu portaalile Rattaprofid, et viimasel ringil tekkis umbes 20-meheline juhtgrupp. “Mina tahtsin natukene hiljem üllatada, aga lasti minema 6 meest ning nende seas ka meeskonnakaaslane,” selgitas Raid. “Siis olid käed seotud ja finišis hea, et niigi läks – seal tehti päris hullud poognad.”

Raidi meeskonnakaaslane Christopher Piry võitis eile teise koha. Raidi grupp jõudis finišisse võitjast 38 sekundit hiljem.

Aksel Nõmmela (Leopard Pro Cycling ) finišeeris grupis, mis kaotas võitjale 1.31 ning sai 55. koha. Raidi meeskonnakaaslane Oskar Nisu sõidu lõpuosas kukkus ning jõudis finisšise 90., võitjast 4.40 hiljem. Õnneks Nisu vigastada ei saanud.