Uskumatu, aga tõsi: Hispaania koondis vallandas päev enne MM-i algust peatreeneri!

 (37)
Uue peatreeneri nimi teada!
Uskumatu, aga tõsi: Hispaania koondis vallandas päev enne MM-i algust peatreeneri!
Julen LopeteguiFoto: GABRIEL BOUYS, AFP/Scanpix

Hispaania jalgpalliliidu president Luis Rubiales teatas täna antud pressikonverentsil, et Hispaania koondise peatreener Julen Lopetegui on vallandatud.

Vallandamise põhjuseks on asjaolu, et Lopetegui võttis vahetult enne MM-finaalturniiri algust vastu Madridi Reali peatreenerikoha ning seda jalgpalliliiduga kooskõlastamata. Hispaania vutiliit sai Lopetegui uuest ametist teada viis minutit enne ametlikku teadaannet.

"On otsuseid, mis lihtsalt tuleb teha," sõnas Rubiales pressikonverentsil.

"Olen nii Juleni kui mängijatega lähedane. Olen nendega rääkinud ja kinnitan teile, et mängijad ja uus treener teevad kõik selleks, et meeskond Venemaal võimalikult kaugele viia, aga see on keeruline olukord."

Hispaania meedia on varem avaldanud, et hoolimata skandaalist olid mängijad jätkuvalt Lopetegui seljataga ning olid tema vallandamise vastu.

53-aastasest Lopeteguist saab Realis ootamatult ameti maha pannud Zinedine Zidane'i mantlipärija.

Rubiales ei avaldanud pressikonverentsil täpselt, kes saab uueks peatreeneriks, ent mainis, et senist tööprotsessi liialt muutma ei hakata.

Hiljem anti teada, et Hispaania uueks lootsiks saab senine vutiliidu spordidirektor Fernando Hierro.

Hispaania koondise avamäng MM-il leiab aset reede õhtul, kui vastamisi minnakse valitseva Euroopa meistri Portugaliga. B-alagruppi kuuluvad veel Maroko ja Iraan.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare