Madridi Reali president: Lopetegui vallandamine on õigustamatu!Madridi Reali president: Lopetegui vallandamine on õigustamatu!
Julen Lopetegui ja Florentino PerezAndrea Comas/AP

Madridi Reali president Florentino Perez ütles, et mitte miski ei õigusta Julen Lopetegui vallandamist Hispaania jalgpallikoondise peatreeneri koha pealt.

Hispaania jalgpalliliit otsustas vallandada Julen Lopetegui, kui selgus, et Lopetegui on uus Madridi Reali peatreener. Hispaania jalgpalliliit tõi vallandamise põhjuseks selle, et läbirääkimised Lopetegui ja Madridi vahel toimusid ilma kohaliku jalgpalliliidu teadmiseta.

"Meil olid kõik õigused sõlmida see leping," edastab BBC Sport Pereze sõnu. "Sellest kokkuleppest on kuidagi jäetud mulje nagu reetmisest. Mitte miski ei õigusta seda, et Lopetegui ei ole homme väljaku ääres meeskonda juhendamas!"

"Me olime täiesti veendunud, et tegime kõike ausalt ja puhtalt," rääkis endine Hispaania koondise treener Julen Lopetegui.

Lopetegui sõlmis Madridi Realiga kolme aasta pikkuse lepingu.

Lihtne küsimus = võimas auhind!
Kõikide vastajate vahel loosib välja Optibet 500€ elektroonikapoe kinekaardi, millega võid osta endale ükskõik mida. Võitmiseks vasta küsimusele ning jäta oma kontaktandmed!
Kas Island suudab Nigeeria vastu saada võidu või viigi?


Tänud vastamast ja
head loosiõnne!
Tänaku ralli WRC
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare