Jalgpalli MM-i avamängul osalevad 17 riigi liidrid

 (10)

Jalgpalli MM-i avamängul osalevad 17 riigi liidrid
Vladmir Putin mullu Confederations Cupil.Foto: ITAR-TASS/SCANPIX

Kremli pressiesindaja Dmitri Peškov kinnitas, et lisaks Venemaa presidendile Vladimir Putinile on oma osalemisest homsel jalgpalli MM-i avatseremoonial ja avamängul teatanud veel 17 riigi liidrid.

Moksva Lužniki staadioni VIP-tribüünile on Venemaa ja Saudi-Araabia mänguks oodata Abhaasia, Aserbaidžaani, Valgevene, Boliivia, Kasahstani, Kõrgõstani, Moldova, Panama, Tadžikistani, Usbekistani, Lõuna-Osseetia, Rwanda ja Paraguay presidente, Armeenia ja Liibanoni peaministreid, Saudi-Araabia kroonprintsi ja Põhja-Korea presiidiumi esimeest.

Paljud riigid on aga MM-finaalturniiri avalikult boikoteerimas. Oma poliitikuid ei saada Venemaale näiteks Inglismaa, Ukraina, Soome, Island ja Austraalia. Ukrainast pole MM-i kajastamas isegi ühtegi ajakirjanikku ning Ukraina ministrid on soovitanud ka oma maa fännidel turvakaalutlustel vaenulikust naaberriigist eemale hoida.

Saksamaa kantsler Angela Merkel ja Prantsusmaa president Emmanuel Macron on samas öelnud, et ei näe MM-i külastamisest keeldumiseks põhjust.

Lihtne küsimus = võimas auhind!
Kõikide vastajate vahel loosib välja Optibet 500€ elektroonikapoe kinekaardi, millega võid osta endale ükskõik mida. Võitmiseks vasta küsimusele ning jäta oma kontaktandmed!
Kes võidab mängu Portugal-Iraan?


Tänud vastamast ja
head loosiõnne!
Esmaspäev, 25.06
17:00
Saudi Araabia
vs
Egiptus
21:00
Hispaania
vs
Maroko
Tänaku ralli WRC
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare