Ukraina alistas koduplatsil 2:0 Eesti alagrupikaaslase Sloveenia. Väravad said vastavalt 23. ja 54. minutil kirja Andrei Yarmolenko ja Jevgeni Seleznyov.

Eeldatult tuliseks ja põnevaks kujunes Skandinaavia riikide Rootsi ja Taani duell. Kodumeeskond avas skoori esimese poolaja lõpus, kui kena kombinatsiooni järel saatis palli allanurka Emil Forsberg. Kohe teise kolmveerandtunni alguses duubeldas rootslaste eduseisu Zlatan Ibrahimovic, kes karjääris esimest korda Taani võrku sahistas ja penaltipunktilt tabloole 2:0 kirjutas.

Kui sellelt seisult oleks rootslased juba finaalturniirile väga lähedal olnud, siis 80. minutil muutis korduskohtumise oluliselt ettearvamatuks Nicolai Jorgensen, kes lõppskooriks 2:1 vormistas ja seeläbi teisipäevaseks mänguks kõik kaardid lahtiseks jättis.