Manchester United astus taaskord peatreeneri Luis Van Gaali juhendamisel väljakule ning alistas AS Roma 3:2.

ManU tegi asjad selgeks avapoolajaga, kui Wayne Rooney kaks tabamust (35. ja 45. minutil) ning Juan Mata värav (39. minutil) meeskonna poolajale 3:0 eduseisus viisid. Miralem Pjanici imevärav ning vanameister Francesco Totti täpne penalti vähendasid küll kaotusseisu, kuid viigini itaallased ei jõudnud.

Londoni Arsenal pidi tunnistama klubi kunagise legendaarse ründemängija Thierry Henry ja New York Red Bullsi 1:0 paremust. USA klubile tõi võidu Bradley Wright-Phillipsi 32. minuti tabamus.

USA klubi vastu võttis võidu ka Tottenham Hotspur, alistades Chicago Fire'i 2:0. Väravad said kirja Harry Kane ning Aaron Lennon.