Valitsevad maailmameistrid asusid juhtima alles 71. minutil Toni Kroosi kauglöögist, kuid mängu viimasest pallipuutest õnnestus John O'Sheal seis viigistada.

Eelmises mängus Poolale kaotanud Saksamaal on nüüd kolmest mängust neli punkti, mis annab neile D-alagrupis Poola ja Iirimaa järel alles kolmanda koha. Teistes D-grupi mängudes võitis Gruusia võõrsil 3:0 Gibraltarit ning Poola mängis kodus Šotimaaga 2:2 viiki.

Vaata Saksamaa - Iirimaa mängu tipphetki!

Tabel: 1. Poola 7 punkti, 2. Iirimaa 7, 3. Saksamaa 4, 4. Šotimaa 4, 5. Gruusia 3, 6. Gibraltar 0.

Meie alagrupis sai Šveits kahe kaotuse kõrvale esimese võidu, kui alistas võõrsil San Marino 4:0.

Tabel: 1. Inglismaa 9, 2. Sloveenia 6, 3. Leedu 6, 4. Šveits 3, 5. Eesti 3, 6. San Marino 0.

Soome jäi kodus Rumeenia vastu 56. minutil vähemusse ning kaotas 54. ja 83. minuti väravatest 0:2. Teistes F-grupi mängudes oli Ungari 1:0 parem Fääri saartest ning tabeliliider Põhja-Iirimaa alistas 2:0 Kreeka.

Tabel: 1. Põhja-Iirimaa 9, 2. Rumeenia 7, 3. Soome 4, 4. Ungari 4, 5. Kreeka 1, 6. Fääri saared 0.

I-grupis avas võiduarve septembris Albaaniale kaotanud Portugal, kes sai Cristiano Ronaldo viienda üleminuti väravast 1:0 jagu Taanist. Serbia ja Albaania kohtumine jäeti avapoolaja lõppus puhkenud kaose tõttu seisul 0:0 pooleli.

Tabel: 1. Albaania 4, 2. Taani 4, 3. Portugal 3, 4. Serbia 1, 5. Armeenia 1.