Rootsi oli veel 30 minutit enne kohtumise lõppu 0:4 kaotusseisus, kui kahe kiire tabamusega tagasitulekut alustas. Uhke punkti pani mängule Rasmus Elmi värav kolmandal üleajaminutil.

Madridis oli Hispaania pärast Sergio Ramose 26. minuti väravat ja hoolimata Cesc Fabregasi avapoolaja lõpus realiseerimata jäänud penaltist teel 25. järjestikuse võidu suunas valikmängudes, kuni Olivier Giroud kohtumise viimasel rünnakul Franck Ribery tsenderduse peaga väravasse saatis.

Portugal oli koduplatsil raskustes Põhja-Iirimaaga ning pääses tänu Helder Postiga 79. minuti tabamusele 1:1 viigiga.

Eesti jalgpallikoondise järgmine vastane 2014. aasta MM-valiksarjas Holland alistas alagrupiturniiri neljandas voorus võõrsil Rumeenia 4:1 ja jätkab täiseduga. Eelmise MM-finaalturniiri finalisti Hollandi väravate vahe on sealjuures 13:2.

Rumeenia vastu tegid avapoolajal skoori Jeremain Lens (8. minut), Bruno Martens (28. minut) ja Rafael van der Vaart (45.+1 penaltist), teisel poolajal pani kohtumisele võiduka punkti Robin van Persie (85. minut).

Eesti kohtub Hollandiga võõrsil tuleva aasta 22. märtsil.

Teises Eesti alagrupikaaslaste kohtumises võitis Ungari kodus Türgi 3:1 (31. Koman, 50. Szalai, 57. Gera pen. - 22. Erdinc). Nelja vooru järel on Hollandil täisedu 12, Ungaril ja Rumeenial 9, Eestil ja Türgil 3, Andorral 0 punkti.MM-valikmängude tulemused:

A-grupp: Horvaatia - Wales 2:0, Makedoonia - Serbia 1:0, Belgia - Šotimaa 2:0.

B-grupp: Tšehhi - Bulgaaria 0:0, Itaalia - Taani 3:1.

C-grupp: Fääri saared - Iirimaa 1:4, Austria - Kasahstan 4:0, Saksamaa - Rootsi 4:4 (8., 15. Klose, 39. Mertesacker, 56. Özil - 62. Ibrahimovic, 64. Lustig, 76. Elmander, 90. Elm).

D-grupp: Andorra - Eesti 0:1, Rumeenia - Holland 1:4, Ungari - Türgi 3:1.

E-grupp: Küpros - Norra 1:3, Island - Šveits 0:2, Albaania - Sloveenia 1:0.

F-grupp: Venemaa - Aserbaidžaan 1:0, Iisrael - Luksemburg 3:0, Portugal - Põhja-Iirimaa 1:1.

G-grupp: Läti - Liechtenstein 2:0, Bosnia-Hertsegoviina - Leedu 3:0, Slovakkia - Kreeka 0:1.

H-grupp: Ukraina - Montenegro 0:1, San Marino - Moldova 0:2, Poola - Inglismaa lükati edasi.

I-grupp: Valgevene - Gruusia 2:0, Hispaania - Prantsusmaa 1:1 (25. Ramos, 42. Fabregas ei realiseerinud penaltit - 90. Giroud).