Normaalaeg Washingtonis lõppes 1:1 viigiga. 21. minutil oli United juhtima läinud Frederic Brillanti väravast, 30. minutil skooris Columbusel Gonzalo Higuaini vend Federico Higuain, kes ka lisaaja 6. minutil võrku sahistas. Penaltiseeriasse viis kohtumise DC Unitedi poolkaitsja Nick DeLeoni tabamus 116. minutil.

Higuain asus esimesena penaltit lööma ega eksinud. Rooney oli DC Unitedi esimene lööja, kuid Columbuse väravavaht tegi tõrje. Kolmandas voorus eksis ka Columbuse mängumees. Neljandas oli Columbus täpne, DC United taas mitte. Columbuse viies lööja pakkus Unitedile võimalust viigistamiseks, kuid DeLeon ei võtnud kingitust vastu, lüües palli üle värava.

Veerandfinaalis kohtub Columbus Crew New York Red Bullsiga, kes oli avaringis vaba.