Lionel Messi võiduvärav 57. minutil aitas Argentinal alistada Horvaatia 2:1. Horvaatlased asusid kohtumist 12. minutil juhtima, kui täpne oli Anas Sharbini. Argentiinlaste viigivärava lõi Cristian Ansaldi 48. minutil.

Tulises põnevuslahingus sai Mehhiko jagu Hollandist 3:2. Mehhiklased asusid juhtima juba 8. minutil, kui palli lõi väravasse Carlos Vela. Teine poolaeg algaski Mehhiko 1:0 eduseisul. 49. minutil viigistas Wesley Sneijder, kuid Carlos Vela teine tabamus 62. minutil tõstis mehhiklased taas juhtima.

Seitse minutit hiljem sai jala valgeks Javier Hernández ning Holland leidis end kaheväravalises kaotusseisus. Daley Blind vähendas 74. minutil veel vahet, kuid see oli ka kõik.

Brasiilia ei andnud maavõistlusmängus Türgile mingit võimalust ning võttis 4:0 võidu. Kaks väravat sai kirja Neymar.

Belgia alistas Islandi 3:1.