Manchester City läks kohtumist kiirelt juhtima - 3. minutil oli täpne Gareth Barry. 28. minutil suurendas meeskonna eduseisu Samir Nasri. Poolajale mindi seega ManCity 2:0 eduseisul.

Teisel poolajal mäng võrdsustus. Juba 46. minutil vähendas vahe minimaalseks Ramires. 8 minutit hiljem tegi seisuks 3:1 James Milner, kuid 68. minutil vähendas vahe taas üheväravaliseks Ramires.

Kordamööda väravate löömine jätkus: Nasri lõi 73. minutil tabloole 4:2, Juan Mata vähendas 81. minutil Chelsea kaotusseisu. Edin Dzeko tegi 84. minutil lõppskooriks 5:3.

Tegu oli 53-aastase Rafael Beniteze viimase mänguga Chelsea lootsina, uuel hooajal asendab teda suure tõenäosusega klubi tüüri juurde naasev Jose Mourinho. Benitez on kuulujuttude kohaselt siirdumas uueks hooajaks Napolisse.

Manchester City 5:3 Londoni Chelsea: