VIDEO | Maailmameister Saksamaa murdis tšehhide südamed, Taani purustas Poola

(2)

2018. aasta jalgpalli MM-i Euroopa tsooni valikturniiril peeti täna kohtumised C, E ja F-alagruppides.

Suurüllatusele oli lähedal kodupubliku ees mänginud Tšehhi, kes oli kuni 87. minutini valitseva maailmameistri Saksamaa vastu kinni 1:1 viigis, kuid pidi vastu võtma 1:2 kaotuse.

Timo Werner viis Saksamaa 4. minutil juhtima:

Vladimir Darida pommlöögist viigistas Tšehhi 76. minutil:

Praha publiku südamed murdis 88. minutil Mats Hummels:

C-grupi teised mängud:

San Marino - Põhja-Iirimaa 0:3
Norra - Aserbaidžaan 2:0

C-grupi tabel: 1. Saksamaa 21 punkti, 2. Põhja-Iiri 16, 3. Tš€hhi 9, 4. Norra 7, 5. Aserbaidžaan 7, 6. San Marino 0.

Vägeva skalbi sai E-grupis Poolat 4:0 võitnud Taani, kes tõusis sellega teist kohta hoidva Montegroga samadele punktidele ehk play-off'i konkurentsi. Sama grupi teistes mängus tegid Rumeenia ja 54. minutil vähemusse jäänud esimese kodus 0:0 viigi ning Montenegro alistas võõrsil 3:0 Kasahstani.

E-grupi tabel: 1. Poola 16, 2. Montenegro 13, 3. Taani 13, 4. Rumeenia 7, 5. Armeenia 7, 6. Kasahstan 2.