VIDEO | Kas inglased valmistuvad suviseks jalgpalli MM-i lööminguks venelastega?

 (10)
Hollandi märulipolitsei vs Inglismaa jalgpallikoondise fännid.
Hollandi märulipolitsei vs Inglismaa jalgpallikoondise fännid.Foto: STAFF, Reuters/Scanpix

Suvist jalgpalli MM-i silmas pidades kardetakse eelkõige fännidevahelisi kaklusi. Teoorias peaks kõige plahvatusohtlikum olema olukord, kus vastakuti võiksid sattuda Inglismaa ja Venemaa koondise poolehoidjad. Kuigi venelased ja inglased seekord ühte alagruppi ei kuulu, siis Venemaa linnades leidub kindlasti mehepoegi, kes valmis inglastega madistama asuma.

Inglismaa koondise mängud viivad alagrupiturniiril neid Volgogradi, Nižni Novgorodi ja Kaliningradi. Nagu jätkuvalt on näha, siis Inglismaa jalgpallifännide saabumisega saabuvad alati ka pahandused. Sel nädalal rikkusid inglased korda Amsterdamis, kus nende koondis alistas reede õhtul 1:0 Hollandi.

Amsterdami politsei andis teada, et enne kohtumise avavilet vahistasid nad juba 90 Inglismaa koondise poolehoidjat. Ühe haaranguga võeti seejuures kinni 60 inglast. Sel nädalal on Amsterdamis vahistatud juba kokku üle 100 Inglismaa koondise poolehoidja.

Kui suurtest massikaklustest ei ole Amsterdamis kuulda olnud, siis rahu rikkusid inglased kõvasti ja Amsterdami linna jäeti maha korralik laga.

“Mõned inglased arreteeriti näiteks seetõttu, et nad loopisid politseid õllepudelitega,“ teatas Amsterdami politsei pressiesindaja.

Purjus ja potentsiaalselt vägivaldseid inglasi oli Amsterdami ohjeldama toodud ka märulipolitsei.


(📹 @stijndevries)#NEDENG pic.twitter.com/uOWWKFWxpo

— BenchWarmers (@BeWarmers) March 23, 2018Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare