Külalismeeskonna skoori avas juba 8. minutil Jesus, kolm punkti kindlustas aga Williani 53. minuti tabamus.

Lionel Messita mänginud Argentiina kaotas kodus Derlis Gonzalezi 18. minuti väravast 0:1 Paraguayle.

Kurikuulsa narkoparuni nimekaim Pablo Escobar viis kahe tabamusega Boliivia poolajaks Ecuadori vastu 2:0 juhtima, ent Enner Valencia teise poolaja väravad tõid tabloole lõpuks 2:2 viigi. Muide, Escobarist sai ühtlasi aegade vanim (38) Lõuna-Ameerika valiksarjas värava löönud mängija.

Turniiri senine liider Uruguay tegi võõrsil Kolumbiaga 2:2 viigi.

Lõuna-Ameerika valikgruppi juhib Brasiilia 21 punktiga, järgnevad Uruguay 20, Ecuador 17, Kolumbia 17, Argentiina 16, Paraguay 15, Tšiili 14, Peruu 8, Boliivia 8 ning Venezuela 2 punktiga. Neli paremat pääsevad otse finaalturniirile ning viies suundub üleminekumängudele.