VIDEO JA FOTOD | Uskumatu lugu Kreeka jalgpalli kõrgliigast: meeskonna president tungis mängu ajal püstoliga platsile kohtunikku ähvardama

 (17)

Kreeka jalgpalli kõrgliiga nägi pühapäeval tõeliselt kummalist vahejuhtumit: Saloniki PAOK-i president Ivan Savvidis tungis mängu ajal platsile, et matši kohtunikult tühistatud värava kohta aru pärida!

58-aastast Savvidist ärritas kohtuniku otsus tühistada tema meeskonna ründaja poolt 89. minutil Ateena AEK-le 0:0 viigiseisust löödud värav.

Pärast Savvidise ootamatut käiku lahkusid oma turvalisuse pärast kartnud AEK mängijad platsilt. Kaks tundi hiljem teatati, et mäng on katkestatud, ent osadel andmetel olevat kohtunik oma otsust veel muutnud.

Savvidis palus oma klubi mängijatel platsilt lahkuda ning marssis seejärel kohtuniku poole - sealjuures oli tal vööl ka püstol. Enne vilemeheni jõudmist suutsid aga ihukaitsjad Savvidist takistada.

PAOK on tabelis kolmandal kohal ning AEK liider, ent Savvidise käitumise tõttu võib Kreeka jalgpalliliit ilmselt PAOKile krõbeda trahvi väänata.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare