Prantsusmaa viis 21. minutil juhtima Olivier Giroud. 69. minutil kasvatas eduseisu Florent Malouda. Saksamaa auvärava lõi 90. minutil Cacau.

Hollandi viis inglaste vastu 57. minutil juhtima Arjen Robben. Minut hiljem lõi Klaas-Jan Huntelaar seisuks 2:0. Gary Cahill vähendas 85. minutil kaotusseisu, kuid Ashley Youngi värav üleaja esimesel minutil määras seisuks 2:2. Inglaste südamed murdis aga Robben, kes minut hiljem Hollandile võidu tõi.

Argentiina alistas sõpruskohtumises Šveitsi 3:1. Lionel Messi viis argentiinlased 20. minutil juhtima, kuid Šveits suutis 50. minutil viigistada. Kohtumine kulgeski viigi suunas, kuni Messi 88. minutil Argentiina juhtima viis. Maailma parima jalgpalluri kübaratrikk sai teoks 90. minutil realiseeritud penalti järel.