Inglased asusid juhtima 17. minutil kui nurgalöögist tekkinud olukorra kasutas ära keskkaitsja Ledley King. Väravasöödu andnud Peter Crouch oli ise täpne 34. minutil, tehes seisuks 2:0.

Vaata inglaste esimest väravat:

Poolaja viimasel minutil suutis Mehhiko ühe värava tagasi mängida. Guillermo Franco oli nurgalöögi olukorras õigel ajal õiges kohas ja West Hami väravavaht Robert Green pidi palli võrgust välja võtma.

Vaata Mehhiko koondise väravat:

Kohe teise poolaja algul, täpsemalt 47. minutil, vormistas lõppseisu Glen Johnson. Meisterlik individuaalne sooritus päädis täpse löögiga karistusala joonelt.

Vaata Johnsoni väravat:

Inglismaa kohtub enne maailmameistrivõistlusi veel sõprusmängus Jaapaniga (30. mai). Mehhiko peab koguni kolm sõpruskohtumist - Hollandi (26. mai), Gambia (30. mai) ja Itaaliaga (3. juuni).